Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na piątek

Przepowiednia na 10.04.2020

Redakcja VIVA! 10 kwietnia 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na piątek 10.04 nie wyklucza, że niektóre znaki zodiaku będą dziś podatne na emocje, również te negatywne. Niespokojna atmosfera wpłynie na wydarzenia dzisiejszego dnia.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: BARAN

Horoskop na piątek podpowiada, że jest to doskonały dzień na rozwój kariery. Zastanów się, jakie projekty chciałabyś zrealizować – dziś masz wielką szansę na trafny wybór. Jeśli zachowasz równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, nie doprowadzisz do nieporozumień z ukochaną osobą.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: BYK

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre Byki zdecydują się dzisiaj na kolejny krok w relacji miłosnej. Skoncentruj się na swoich pragnieniach, a nie popełnisz błędu... Zwróć również uwagę na swoje samopoczucie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie nie wydarzy się dzisiaj nic, co mogłoby w jakikolwiek sposób wpłynąć na Twoje życie, zarówno zawodowe, jak i uczuciowe. Z tego powodu horoskop przepowiada wszystkim Bliźniętom spokojny i przyjemny dzień.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że niektóre Raki czeka dość trudny i chaotyczny dzień. Niewykluczone, że dziś poniesiesz odpowiedzialność za nieprzemyślane inwestycje z przeszłości. Pomimo napiętej atmosfery dnia, nie poddawaj się negatywnym emocjom, i nie przenoś ich na bliską osobę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: LEW

Horoskop na 10.04.2020 przepowiadają spokojny i dość leniwy dzień dla osób spod znaku Lwa. Gwiazdy zapewniają, że uda Ci się zrelaksować, jeśli wywiążesz się z podstawowych obowiązków, zarówno służbowych, jak i domowych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny zaczną dziś walczyć o rozwój swojej kariery. Popracuj nad pewnością siebie, a sukces nadejdzie szybciej, niż się tego spodziewasz. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu miłosnym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: WAGA

Przed Tobą spokojny dzień, skłaniający ku przemyśleniom. Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć kilka decyzji, wpływających na Twoją przyszłość. Intuicja Cię nie zawiedzie, zarówno w sprawach zawodowych, jak i uczuciowych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: SKORPION

Horoskop na piątek ostrzega, że nie będzie to łatwy dzień dla osób spod znaku Skorpiona. Brak poprawnej komunikacji z najbliższymi może doprowadzić do kilku poważnych kłótni. Cokolwiek będziesz się działo, panuj nad swoimi słowami i emocjami, szczególnie tymi negatywnymi.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Strzelca. Z tego powodu skoncentrujesz się dzisiaj na pragnieniach i potrzebach ukochanej osoby. Romantyczny nastrój skłoni Cię do odważnych wyznań... 

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: KOZIOROŻEC

Nie będzie to łatwy dzień dla Koziorożców. Brak stabilności zacznie Cię poważnie niepokoić, ale postaraj się nie dopuścić, aby ponury nastrój wpłynął na Twoją relację z kimś bliskim. Gwiazdy obiecują, że już wkrótce poczujesz się znaczenie lepiej.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika osiągną dziś sukces, jeśli zachowają się rozsądnie. Horoskop nie wyklucza, że otrzymasz interesującą propozycję zawodową – intuicja podpowie, czy warto się w to angażować. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 10.04: RYBY

Horoskop na piątek przewiduje spokojny i przyjemny dzień dla większości osób spod znaku Ryb, również w sprawach miłosnych. To doskonały moment na wszelkie działania, związane z rozwojem osobistym – nauka nowych rzeczy na pewno Ci się opłaci.  

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.