horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Na co mogą dziś liczyć znaki zodiaku? Sprawdź swój horoskop na niedzielę!

Przepowiednia na 15.12.2019

Redakcja VIVA! 15 grudnia 2019 08:24
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują wyjątkowo emocjonalny dzień, szczególnie pod względem komunikacji. Pokusa, aby przełamać monotonię życia, będzie zbyt wielka. Horoskop na 15.12.2019 podpowiada: należy za wszelką cenę unikać konfliktów, a wtedy niedziela pozostawi jedynie pozytywne wspomnienia.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Koniecznie zadbaj dziś o siebie i o swoje zdrowie. Przemęczenie trudnym tygodniem pracy może zniszczyć Twoje plany na najbliższą przyszłość, nad którymi tak długo pracowałaś. Jeśli chodzi o Twoje życie miłosne, Gwiazdy namawiają do okazania czułych gestów. Romantyczne podejście sprawdzi się najlepiej.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Niewykluczone, że dzisiejszy dzień poświęcisz rozmyślaniu i analizie wydarzeń, które ostatnio sprawiły Ci smutek. Niestety, kolejne świadome rozczarowania tylko pogłębią Twoją irytację. W żadnym wypadku nie wyżywaj się na bliskich osobach, jeśli nagle poczujesz taką potrzebę.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie wykluczają, że dziś będziesz miała okazję do zaprezentowania swoich umiejętności, wynikających z obszernej wiedzy. Nie obawiaj się o powodzenie swoich projektów, ponieważ los jest po Twojej stronie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Dziś może Ci się wydawać, że utknęłaś w miejscu i nie będziesz miała pomysłu na ratunek. Horoskop na niedzielę przepowiada, że już wkrótce odnajdziesz właściwe rozwiązanie. Krewni, którym ufasz, chętnie okażą swoje wsparcie. Jedynie ukochana osoba może Cię w tym temacie rozczarować...

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Unikniesz kłopotów, jeśli wyciągnęłaś odpowiednie wnioski z błędów przeszłości. Powstrzymaj się od ujawniania szczegółów Twojego życia osobistego. Nie będzie to również dobry dzień pod względem finansowym. Gwiazdy pocieszają, że wkrótce pokonasz złośliwości losu.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Panny mogą liczyć na produktywny i dynamiczny dzień. To, co wcześniej wydawało Ci się zbyt trudne do osiągnięcia, dziś okaże się drobnostką. Horoskop na niedzielę nie wykluczają, że postanowisz zmienić coś w swoim wyglądzie... W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Zadbaj dziś o swój komfort, o ile chcesz utrzymać dobry nastrój. Jeśli okoliczności zmuszą Cię do wywiązania się z obowiązków służbowych, bądź czujna – ktoś czeka na Twoje potknięcie. Gwiazdy przypominają o złożonych obietnicach. Nawet jeśli popełnisz błąd, najbliżsi będą wobec Ciebie wyrozumiali.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Gwiazdy przewidują, że dziś nie będziesz narzekać na brak energii, pomimo długiego i męczącego tygodnia pracy. Wykorzystaj czas i chęci na wywiązanie się z zaległych obowiązków domowych. Niewykluczone, że nagle zaczniesz tęsknić za kimś z przeszłości. Chwilowa słabość może negatywnie wpłynąć na obecną relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Nie rób dzisiaj nic na siłę, ponieważ nie wyjdzie z tego nic dobrego. Spójrz na swoje życie bardziej optymistycznie, a nawet trudne do rozwiązania problemy wydadzą Ci się błahe. Gwiazdy nie wykluczają sporów w relacji miłosnej. Uważaj na swoje słowa, ponieważ ryzyko, że poważnie urazisz ukochaną osobę, jest zbyt wielkie.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop na niedzielę przewiduje, że nadejdą bardzo ważne informacje. Jeśli będziesz odważna i zdecydowana, irytujące niedogodności i kłopotliwe znajomości znikną z Twojego życia. Niestety, Twoje wysiłki nie będą odpowiednio docenione. W Twoim życiu miłosnym nie wydarzy się dziś nic dobrego. Bliska osoba może Cię niesłusznie podejrzewać o zdradę.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Dzisiejsze nieporozumienia nie wpłyną na Twoją relację miłosną, a wręcz przeciwnie – spokojny dialog, nawet pełen sprzecznych opinii, doprowadzi do harmonii w związku. Gwiazdy zachęcają do podjęcia ryzykownych działań, o których myślisz od dawna. Uwierz w słuszność swoich decyzji, a odniesiesz sukces.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Horoskop na 15.12.2019 przewiduje dość napięty dzień. Prawdopodobnie nie unikniesz dziś konfliktu z bliską osobą, jednak Gwiazdy obiecują, że pod koniec dnia wszystko się ułoży, zwłaszcza jeśli przyczyną nieporozumień będą finanse. Nie ulegaj presji krewnych i nie krytykuj drugiej połówki, pomimo błędów, które popełnia. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.