Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jakie niespodzianki skrywa ten dzień? Oto Twój horoskop na czwartek!

Co wydarzy się 09.04.2020?

Redakcja VIVA! 9 kwietnia 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 09.04 przepowiada, że znaki zodiaku nie będą się dziś kierować emocjami, ale logiką. Nadchodzący dzień to doskonała okazja dla wszelkich negocjacji, zarówno w sprawach służbowych, jak i miłosnych.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: BARAN

Horoskop na czwartek ostrzega, że niektóre osoby spod znaku Barana mogą zmagać się z kłopotami finansowymi. Nie jest to jednak powód do niepokoju – pozbędziesz się ich przy odrobinie wsparcia ze strony najbliższych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: BYK

Prawdopodobnie podejmiesz dziś decyzję, związaną z Twoją przyszłością. Pomimo tego, że na całkowity rezultat będziesz musiała poczekać, masz szansę na osiągnięcie pierwszego sukcesu. Również sprawy uczuciowe zaczną układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy ostrzegają osoby spod znaku Bliźniąt przed kłótnią z bliską osobą. Nieodpowiednie i nieprzemyślane słowa mogą doprowadzić do przykrych konsekwencji, których nie zdołasz powstrzymać. Opanuj emocje, zanim rozpoczniesz jakąkolwiek rozmowę.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: RAK

Horoskop na 09.04.2020 przewiduje dość pracowity, ale spokojny dzień. Im więcej czasu poświęcisz zaległością, tym szybciej się z nimi uporasz i będziesz mogła rozpocząć coś nowego. Samotne osoby spod znaku Raka mogą dziś nawiązać ciekawą znajomość, która ma szansę przerodzić się w coś więcej.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: LEW

Osoby spod znaku Lwa osiągną dziś sukces, jeśli przestaną w siebie wątpić. Uwierz w swoje możliwości, a pokonasz wszystkie przeszkody na drodze do upragnionego celu. Sprzyjająca atmosfera dnia wpłynie na Twoją relację miłosną.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: PANNA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i miłosnym. Skoncentruj się dzisiaj na sobie i swoim samopoczuciu, a odzyskasz energię i motywację. Bliska osoba okaże się niezawodnym wsparciem.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: WAGA

Porada Gwiazd: wszystko dozwolone, ale z umiarem. Nie ryzykuj i nie angażuj się w rzeczy, których nie jesteś pewna, szczególnie w kwestii finansowej. Samotne Wagi prawdopodobnie usłyszą dziś coś, na co długo czekały.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: SKORPION

Horoskop na czwartek podpowiada, że dziś powinnaś wyznaczyć sobie nowe cele do osiągnięcia. Bądź jednak rozważna, i szczerze oceń swoje możliwości – nie marnuj czasu na pragnienia, których nie zdołasz spełnić. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: STRZELEC

Jeśli zgodzisz się na propozycję najbliższych, z powodzeniem zrealizujesz kilka projektów, o których marzysz od dawna. Pozwól sobie pomóc i wykorzystaj doświadczenie innych. Horoskop nie przewiduje zmian w Twoim życiu uczuciowym.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku koziorożca prawdopodobnie skoncentrują się na swoim życiu osobistym. Niektóre przedstawicielki znaku będą musiały podjąć trudną, ale słuszną decyzję... Sprawy zawodowe nie będą dziś dla Ciebie priorytetem.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: WODNIK

Horoskop na czwartek podpowiada, że dziś powinnaś kierować się intuicją. Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek nowy projekt, pomyśl nad konkretnym planem działania. Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli nie sprowokujesz kłótni z ukochaną osobą.

HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 09.04: RYBY

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy dzień dla osób spod znaku Ryb. Zmiany nastroju nie wpłyną dobrze na Twoje samopoczucie, dlatego panuj nad emocjami. Dobry humor powróci wraz z niespodziewaną, bardzo radosną wiadomością. 

Horoskop codzienny

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.