Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Halina Mlynkova jest w ciąży! Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka

„Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie”

Olga Figaszewska 2 maja 2021 10:37
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova jest w ciąży! Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka. A szczęśliwą nowiną podzieliła się z widzami programu „Pytanie na śniadanie”.

Halina Mlynkova jest w drugiej ciąży!

Niedawno artystka rozstała się z mężem, Leszkiem Wronką. Para wzięła ślub w 2015 roku i zamieszkała w Pradze wraz z synem wokalistki z poprzedniego związku. Po pięciu latach małżeństwo pary rozpadło się. Rok temu Halina Mlynkova w programie Uwaga TVN zdradziła jedynie: ,,Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań". Wraz z 17-letnim synem, Piotrem Nowickim artystka wróciła do Polski. Media jakiś czas temu informowały, że Halina Mlynkova odnalazła szczęście u boku producenta muzycznego i autora tekstów, Marcina Kindli.

Teraz gwiazda na antenie programu Pytanie na śniadanie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. „Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku”, wyznała Mateuszowi Szymkowiakowi.

Serdecznie gratulujemy!  

Zobacz też: Halina Mlynkova: „Uratowała nas współczesna medycyna. Gdyby nie lekarze, myślę, że nas by nie było...” 

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?