halina mlynkova, łukasz nowicki, syn Piotr, Warszawa, 21.09.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News
Dzieci gwiazd

Halina Mlynkova świętuje urodziny syna. Piotr Nowicki ma już 20 lat! Nie do wiary, jak wyrósł

„Przeżywam ten dzień tak samo, jak dwadzieścia lat temu…”

Marta Nawacka 23 stycznia 2024 15:55
halina mlynkova, łukasz nowicki, syn Piotr, Warszawa, 21.09.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Choć wydawało się, że Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki tworzą niezwykle udany związek, to ich relacja nie przetrwała próby czasu. Jej owocem jest syn Piotr, który urodził się w 2004 roku i... właśnie obchodzi 20. urodziny! Z tej okazji artystka zamieściła wzruszający wpis w mediach społecznościowych i złożyła młodemu mężczyźnie życzenia. Niesamowite, jak się zmienił!

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki doczekali się syna

Piotr Nowicki jest owocem miłości wokalistki i Łukasza Nowickiego. Przyszedł na świat 23 stycznia 2004 roku i szybko stał się oczkiem w głowie swoich rodziców. By w pełni poświęcić się jego wychowaniu, Halina Mlynkova zrobiła sobie przerwę od pracy, co jednak nie było dla niej łatwą decyzją.

„Od narodzin Piotrusia żyję z ciągłymi wyrzutami sumienia. Kiedy jestem z nim, to myślę o uciekającym czasie, o niewykorzystanych szansach, o tym, że nie realizuję się zawodowo. Podobnie jest z naszymi podróżami. Kiedy nie jadę z Łukaszem, strasznie mu zazdroszczę. Ale kiedy już gdzieś się oddalę, czuję, że powinnam być z Piotrusiem. Tęsknię potwornie i nie mogę się doczekać naszego spotkania. I tak w koło. Muszę wyjeżdżać, poznawać świat, tęsknić, tulić się i płakać po powrocie z radości. Nie umiem inaczej", wyznała w rozmowie z Galą.

Niestety rodzinne szczęście nie trwało długo i po dziesięciu latach spędzonych razem Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki zrozumieli, że ich miłość wygasła. Kiedy w 2012 roku media obiegła wiadomość o rozstaniu pary, fani nie kryli szoku... Zaskoczony był tak także ich syn, który właśnie w ten sposób dowiedział się o decyzji rodziców, zanim sami zdążyli z nim porozmawiać. „Najgorsze jest to, że musieliśmy przyśpieszyć rozmowę z naszym synem, bo media wyręczyły nas w poinformowaniu go o tym! To straszne... On to bardzo przeżył”, wyjaśnił Łukasz Nowicki w programie Tomasz Lis na żywo.

Czytaj też: Natalia Kukulska wspomina babcię ze strony taty. Zamieściła wyjątkowy wpis

halina mlynkova, łukasz nowicki, syn Piotr, Warszawa, 15.06.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki, syn Piotr, Warszawa, 15.06.2010 rok

halina mlynkova, piotr nowicki
Fot. instagram @halinamlynkova

Piotr Nowicki

Łukasz Nowicki, Piotr Nowicki, Halina Mlynkova, Servier dla Serca 2010
Fot. Podsiebierska/AKPA

Łukasz Nowicki, Piotr Nowicki, Halina Mlynkova, Servier dla Serca, 2010 rok

Syn Haliny Mlynkovej skończył 20 lat

Piotr Nowicki odziedziczył po mamie muzyczny talent, jednak ma zupełnie inne marzenia. „Piotrek jest bardzo uzdolniony, przede wszystkim muzycznie, natomiast nie do końca chciał swój talent rozwijać. Czasami tak jest... Poszedł trochę inną drogą i chce pracować z drugiej strony kamery”, wyznała Halina Mlynkova w rozmowie z Plejadą.

Okazuje się, że jej syn bardziej odnajduje się w kwestiach związanych ze środowiskiem internetowym. „Piotrek uczy się w liceum filmowym, które w przyszłym roku kończy. Chodził do szkoły podstawowej w Czechach, gdzie edukacja trwa dziewięć lat. Do matury został mu więc jeszcze rok. Jego pasją jest montaż internetowy i gry komputerowe. Montuje m.in. trailery do serwerów gier komputerowych, współpracuje z youtuberami. W świecie twórców internetowych jest znaną postacią, ma sporo pracy dodatkowej i fajnie sobie zarabia”, podkreśliła nie kryjąc dumy. „Jestem z niego bardzo dumna, bo to dobry chłopak. Zawsze był cierpliwy względem mnie i różnych moich wyborów. Strasznie się cieszę, że mamy tak fajną relację i Piotrek nadal ma ochotę spędzać czas również z mamą. Dla mnie to jest super”, mówiła o łączącej ich relacji.

Jako dziecko Piotr Nowicki dość często pojawiał się publicznie u boku rodziców. Teraz, gdy jest już dorosły, następuje to znacznie rzadziej. Co jakiś czas jednak w mediach społecznościowych Halina Mlynkova publikuje jego zdjęcia. Dziś młody mężczyzna obchodzi 20. urodziny i z tej okazji artystka opublikowała wzruszający wpis na Instagramie. „Przeżywam ten dzień tak samo, jak dwadzieścia lat temu… Mój syn…wrażliwy, zamyślony, artystyczna dusza w swoim świecie. Niezwykły, - wyjątkowy - jak mówi Babcia od dwudziestu lat, cudowny syn. Tak szybko mija czas… Kocham Cię , synku, nad życie”, napisała. Życzymy wszystkiego najlepszego!  

Zobacz także: Joanna Kulig zaśpiewała z siotrą! Fani aktorek są zachwyceni ich występem

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.