Joanna Kulig, Justyna Justyna Schneider
Fot. Instagram @ joannakulig_official
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Kulig zaśpiewała z siotrą!  Fani aktorek są zachwyceni ich występem

Obie siostry mają niesamowite talenty wokalne i aktorskie

Maria Elas 23 stycznia 2024 13:55
Joanna Kulig, Justyna Justyna Schneider
Fot. Instagram @ joannakulig_official

Są do siebie bardzo podobne i zdecydowały się iść podobnymi ścieżkami. Joannę Kulig i Justynę Schneider łączy wyjątkowa, siostrzana miłość. Chociaż obie chronią swoją prywatność i nieczęsto pokazują się razem, ostatnio stanęły razem na scenie. Swoimi głosami zachwyciły publiczność „Teatru 6. piętro”.

Joanna Kulig i Justyna Schneider są siostrami. Obie wybrały aktorstwo

Mało kto wie, że Joanna Kulig i Justyna Schneider są siostrami. Chociaż tak naprawdę noszą to samo nazwisko, młodsza z nich zdecydowała posługiwać się pseudonimem artystycznym, by nie być myloną z Joanną: „Tak naprawdę obie nazywamy się Kulig. Ale ponieważ nasze imiona brzmią podobnie, to zdecydowałam się na przyjęcie pseudonimu artystycznego, nazwiska naszej prababci Schneider, żebyśmy nie były mylone”, mówiła w rozmowie w programie „Dzień dobry TVN”. 

Obie siostry pasjonują się tym samym: aktorstwem i śpiewem. Podobnie jak Joanna, Justyna również nie ogranicza się jedynie do jednego typu aktorstwa. Jej talenty podziwiać możemy zarówno w filmach jak i serialach, ale także i na deskach teatru czy na scenie. Teraz wyjątkowo pojawiła się w towarzystwie starszej siostry. Widzowie byli zachwyceni!

Zobacz także: Joanna Kulig spędziła w Hollywood długie miesiące. Jak wyglądało jej życie wśród największych gwiazd kina?

Justyna Schneider, Joanna Kulig,  FPFF Festiwal Polskich Filmow Fabularnych, Gdynia 2012
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Justyna Schneider, Joanna Kulig, FPFF Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Gdynia 2012

Joanna Kulig z siostrą Justyną Schneider na jubileuszu Wiktora Zborowskiego

19 stycznia 2024 r. miał miejsce jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Wiktora Zborowskiego. Z tej okazji na scenie „Teatru 6. piętro” pojawiły się takie postaci jak Krzysztof Materna, Magda Umer, Artur Barciś, Daniel Olbrychski czy Zbigniew Zamachowski. Swoim śpiewem zachwyciły także siostry Joanna Kulig i Justyna Schneider. Aktorka, która podbiła świat swoją rolą w „Zimnej wojnie” opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia oraz krótki filmik z występu z siostrą. 

Strefa komentarzy przepełniła się zachwytami. „Co za energia w głosie, super duet” czy  „Dziewczyny! Aleście pięknie śpiewały!!” to tylko wybrane z licznych komentarzy pod publikacją. Wiele osób zachwycało się także wyglądem aktorek. Kilku fanów dopiero teraz dowiedziało się, że panie są siostrami, inni twierdzili, że to oczywiste: „Widać, że siostry... Piękne obie” stwierdziła jedna z użytkowniczek portalu.  

Czytaj również: Michał Urbaniak poślubił wieloletnią przyjaciółkę. „Jesteśmy z różnych światów, ale jakimś cudem trwamy razem”

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.