Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi!

Halina Mlynkova rusza z nowym projektem i wyprzedaje ubrania!

Jakie kreacje będzie można kupić w sklepie online?

Aleksandra Frankowska 3 marca 2021 17:27
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova po rozwodzie z Łukaszem Nowickim nieco zniknęła z show biznesu. Gwiazda przeprowadziła się do Czech wraz z nowym mężem Leszkiem Wornką, jednak małżeństwo nie przetrwało. Mlynkova wróciła w końcu do Polski wraz z synem Piotrem i pracuje nad nowym materiałem muzycznym. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie informując fanów o nowym projekcie - planuje wyprzedać swoją szafę. Czym spowodowana jest jej decyzja?

Halina Mlynkowa wróciła po latach do Polski

Była wokalistka zespołu Brathanki, po nieudanym związku wróciła ponownie do Polski, gdzie rozpoczęła nowe życie. Kiedy na jej Instagramie pojawił się wpis o wyprzedaży ubrań, fani zaczęli zastanawiać się, czym jest to spowodowane.. Przez pandemię koronawirusa wiele gwiazd nie koncertuje, przez co ich dochody znacznie się zmniejszyły. Czy Halina Mlynkova należy do tego grona i pojawiły się u niej problemy finansowe? Fani są zachwyceni jej nowym projektem, bo to oznacza, że jej wyjątkowe kreacje będą mogły trafić w ich ręce, między innymi piękne sukienki!

Styl Haliny Mlynkovej 

Odkąd Halina pojawiła się na muzycznej scenie, zachwyca przede wszystkim swoją filigranową sylwetką. Nawet po ciąży szybko wróciła do formy i mogła prezentować się w szykownych, eleganckich stylizacjach, z których jest znana. Gwiazda ma wyjątkowy gust. Nigdy nie wybierała kiczowatnych stylizacji, tylko po to, aby było widać ją na scenie. Zawsze ubiera się z gracją, dbając o detale i odpowiednie dla swojej urody kolory. Teraz ktoś z jej fanów może wejść w posiadanie unikalnych stylizacji, w których Mlynkova występowała na scenie.

Halina Mlynkova wyprzedaje swoją szafę - jakie będą ceny?

Jak czytamy pod najnowszym zdjęciem Mlynkovej na Instagramie, w Dzień Kobiet 2021 tj. 8 marca ruszy jej sklep internetowy. Gwiazda zapowiedziała swoim fanom wielką wyprzedaż szafy, co oznacza, że każdy będzie mógł wejść w posiadanie wyjątkowych kreacji z kolekcji Mlynkovej. Wciąż nie wiadomo, jak kształtować będą się ceny. Wiemy jednak, że wśród wystawionych ubrań znajdą się zarówno te prywatne, jak i estradowe. Jest więc na co polować! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.