kylie-jenner-pokazala-garderobe-2
Fot. Instagram: @kyliejenner
domy gwiazd

Kylie Jenner pokazała nową garderobę! Zawartość jest niewiarygodna!

Jak gwiazda urządziła swoją szafę? Co znalazło się na półkach?

Redakcja VIVA! 17 czerwca 2020 19:30
kylie-jenner-pokazala-garderobe-2
Fot. Instagram: @kyliejenner

Wokół Kylie Jenner ostatnio jest naprawdę głośno. Gwiazda oskarżona została przez magazyn Forbes o manipulację - podobno zafałszowała informacje o stanie swojego majątku i znacznie zawyżyła jego wartość! Kylie prawdopodobnie zrobi teraz wiele, żeby ocieplić swój wizerunek (wystąpiła w sesji dla Vogue Czechoslovakia razem z córeczką Stormi), a zarazem pokazać, że… jej majątek jest naprawdę imponujący! A nie ma lepiej przemawiającej do wyobraźni ilustracji zamożności niż pokazanie wnętrz garderoby.
 

Nowa garderoba Kylie Jenner!


Kylie udostępniła zdjęcia z wnętrza garderoby na Stories na swoim profilu na Instagramie. Nie wiadomo czy to odświeżona garderoba w jej domu w Los Angeles czy tymczasowej rezydencji, w której Kylie zamieszkała podczas kwarantanny z córeczką Stormi i byłym chłopakiem, ojcem dziewczynki Travisem Scottem.

Gwiazda ma oszałamiającą kolekcję torebek i szpilek! Jimmy Choo, Louis Vuitton, Judith Leiber i Hermès to tylko niektóre marki, które uwielbia Jenner. 22-latka jest właścicielką torebek o łącznej wartości około 450 000 dolarów.

kylie-jenner-pokazala-garderobe-4
Fot. Instagram: @kyliejenner

 

Puste półki w garderobie Kylie - gdzie podziały się ubrania?

Akcesoria to jednak nie wszystko. W szafie każdej szanującej się miliarderki (lub w przypadku Kylie - jednak milionerki) nie może zabraknąć kreacji od najsławniejszych designerów. Kylie opublikowała jednak zdjęcie, na którym brakuje ubrań. Czy dzięki obowiązkowej izolacji Kylie miała więcej czasu na remanent w garderobie? Kylie chyba bardzo poważnie podeszła do sprzątania! Czyżby jej nowa szafa będzie minimalistyczna? Trochę nie chce nam się w to wierzyć - Kylie znana jest ze swojego zamiłowania do luksusu i odważnych stylizacji.

kylie-jenner-pokazala-garderobe-5
Fot. Instagram: @kyliejenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i’m pretty good at this makeup thing

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.