Ewa Chodakowska, VIVA! wrzesień 2013
Fot. Piotr Porebsky/Metaluna
DOMY GWIAZD

Jest ogromna! Jak wygląda garderoba Ewy Chodakowskiej?

Zdjęcia szafy trenerki opublikowano na Instagramie!

Weronika Chocholska 21 lutego 2019 18:01
Ewa Chodakowska, VIVA! wrzesień 2013
Fot. Piotr Porebsky/Metaluna

Ewa Chodakowska już od kilku lat motywuje do aktywności fizycznej wiele Polek i Polaków. Już niedługo zasiądzie w jury nowego programu telewizyjnego pt. „Dance, dance, dance”. Jedna z najsłynniejszych polskich trenerek właśnie pokazała swoją szafę... a właściwie obszerną garderobę, którą odwiedziła stylistka i redaktor kreatywna dwutygodnika Viva! - Jola Czaja-Przesmycka.

Garderoba Chodakowskiej to obszerne, jasne pomieszczenie. Wypełnione jest od góry do dołu mnóstwem ubrań, butów, a pod samym sufitem znajduje się wiele białych koszy do przechowywania. Trzeba przyznać, że szafa Chodakowskiej robi wrażenie. Ubrań jest tyle, że z pewnością trudno się doliczyć. Pod sufitem wisi biały, elegancki żyrandol, podłoga wyłożona jest jasnym puchatym dywanem, a swoją stylizację na dany dzień, trenerka może oglądać w gigantycznym, centralnym lustrze. 

garderoba ewy chodakowskiej
Fot. @czaja_wyczaja

Na Instagramie stylistka pisze, że „Dzień z życia stylisty zaczynam od buszowania w szafie #EwaChodakowska”. Jakich stylizacji szukały? Jola Czaja wraz z Ewą Chodakowską kompletowały garderobę do „Dance, dance, dance”, nowego telewizyjnego show. Co wybrały? Tego dowiemy się wkrótce!  

garderoba ewy chodakowskiej
Fot. @czaja_wyczaja

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?