Ewa Chodakowska, VIVA! wrzesień 2013
Fot. Piotr Porebsky/Metaluna
DOMY GWIAZD

Jest ogromna! Jak wygląda garderoba Ewy Chodakowskiej?

Zdjęcia szafy trenerki opublikowano na Instagramie!

Weronika Chocholska 21 lutego 2019 18:01
Ewa Chodakowska, VIVA! wrzesień 2013
Fot. Piotr Porebsky/Metaluna

Ewa Chodakowska już od kilku lat motywuje do aktywności fizycznej wiele Polek i Polaków. Już niedługo zasiądzie w jury nowego programu telewizyjnego pt. „Dance, dance, dance”. Jedna z najsłynniejszych polskich trenerek właśnie pokazała swoją szafę... a właściwie obszerną garderobę, którą odwiedziła stylistka i redaktor kreatywna dwutygodnika Viva! - Jola Czaja-Przesmycka.

Garderoba Chodakowskiej to obszerne, jasne pomieszczenie. Wypełnione jest od góry do dołu mnóstwem ubrań, butów, a pod samym sufitem znajduje się wiele białych koszy do przechowywania. Trzeba przyznać, że szafa Chodakowskiej robi wrażenie. Ubrań jest tyle, że z pewnością trudno się doliczyć. Pod sufitem wisi biały, elegancki żyrandol, podłoga wyłożona jest jasnym puchatym dywanem, a swoją stylizację na dany dzień, trenerka może oglądać w gigantycznym, centralnym lustrze. 

garderoba ewy chodakowskiej
Fot. @czaja_wyczaja

Na Instagramie stylistka pisze, że „Dzień z życia stylisty zaczynam od buszowania w szafie #EwaChodakowska”. Jakich stylizacji szukały? Jola Czaja wraz z Ewą Chodakowską kompletowały garderobę do „Dance, dance, dance”, nowego telewizyjnego show. Co wybrały? Tego dowiemy się wkrótce!  

garderoba ewy chodakowskiej
Fot. @czaja_wyczaja

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.