Zobacz, jak mieszkają maluchy znanych osób!

Ksenia Krasko 31 marca 2019 18:30

Gwiazdy, tak jak i my, zrobią wszystko dla swoich pociech! Z tego względu, urządzanie pokoju dziecięcego jest priorytetem – wnętrze musi być nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Podstawą jest szczegółowo przemyślany projekt, gwarantujący wygodę obu stron – dziecka, i rodziców. Designerskie dodatki – dobrane do siebie meble, dywan na podłodze, lub poduszki i kocyki w spokojnej kolorystyce – mogą całkowicie zmienić charakter wnętrza!

Pokoje dzieci gwiazd mogą być doskonałą inspiracją, zwłaszcza jeśli szukasz świeżych pomysłów. W naszej galerii zobaczysz najpiękniejsze z nich!  

1/5
Copyright @instagram.com/nickyhilton/
1/5

Nicky Hilton

Niebieska ściana w kropki ozdobiona jest zabytkowymi zdjęciami w ramkach, a w kremowym łóżeczku możesz dostrzec różowo-białą pościel w serduszka. To połączenie wygląda przepięknie! Regały w kształcie domku dla lalek nie pozostawiają watpliwości, że jest to pokój dla dziewczynki.

2/5
Copyright @instagram.com/miss_zi/
2/5

Zofia Ślotała

Stylistka nie ukrywa, że ta aranżacja to spełnienie jej marzeń! „To musi być super uczucie budzić się w chmurach i balonach” – w ten sposób podpisała zdjęcie pokoju swojego syna. Stonowane kolory wyglądają bardzo stylowo, a białe dodatki rozjaśniają wnętrze.

3/5
Copyright @instagram.com/kourtneykardash/
3/5

Kourtney Kardashian

W domu Kourtney Kardashian nie brakuje stylowych pomieszczeń. Pokój jej córki, Penelope, zdecydowanie to potwierdza! Dziewczęca kolorystyka doskonale komponuje się z przemyślanymi dodatkami.

4/5
Copyright @instagram.com/annalewandowskahpba/
4/5

Anna Lewandowska

Gwiazda wciąż remontuje pokój dla małej Klary, ale z jej ostatnich zdjęć można wywnioskować, że wnętrze utrzymane będzie w jasnych, pastelowych kolorach. Drewniane zabawki świadczą o wyborze naturalnych materiałów.

5/5
Copyright @instagram.com/hilaryduff/
5/5

Hilary Duff

Aktorka pokazała uroczy pokoik swojej córki w mieszkaniu w Nowym Jorku. W tym wnętrzu wszystkie elementy ze sobą współgrają: okrągły różowo-kremowy dywan w kropki, przewijak z białym blatem, drewniane łóżeczko, bujany fotel... Kolorowy akcent na ścianie dodaje charakteru.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.