Te kwoty robią wrażenie

Gabriela Czernecka 4 lipca 2018 09:58

Jak wygląda garderoba księżnej Meghan? Spektakularnie! Ekspertka od rodziny królewskiej i autorka wielu książek o tej tematyce, Katie Nicholl, wyceniła wartość szafy księżnej Sussex. Co w niej znajdziemy? Z  pewnością suknię ślubną Givenchy czy suknię weselną od Stelli McCartney. W garderobie Meghan znajdziemy także suknię, w której żona Harry'ego zadebiutowała jako księżna Sussex czy tę, w której pojawiła się na ślubie kuzynki księcia.

Garderoba księżnej Meghan: stylizacje i ich ceny

Ile kosztowały kreacje Meghan i co jeszcze znajdziemy w jej szafie? Możemy wyliczać w nieskończoność, doliczając różnego rodzaju dodatki - od biżuterii po kapelusze, toczki, torebki czy szpilki.

Ekspertka od royal family jest przekonana, że za wszystko zapłacił... książę Karol, bo jak mówi syn królowej uważa, że ta jest teraz przedstawicielką rodziny, więc takie kreacje się jej należą: „Meghan to ambasadorka rodziny królewskiej i patrząc na rozgłos, jaki jej przyniosła, twierdzę, że jej szafa jest warta każdego grosza”.

Ile kosztowały jej dotychczasowe kreacje? Zobaczcie sami!  

1/8
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @East News
1/8

W szafie księżnej Meghan znajduje się suknia ślubna Givenchy wyceniana na 440 tysięcy dolarów. Więcej o tej kreacji znajdziecie tutaj>>

2/8
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @
2/8

W garderobie Meghan znajduje się również druga suknia księżnej od Stelli McCartney za 157 tysięcy dolarów.

3/8
Księżna Meghan, Książę Harry, oficjalne wyjście
Copyright @East News
3/8

Na suknię od Givenchy Meghan zdecydowała się również mieć podczas swojego pierwszego oficjalnego wyjścia jako księżna Sussex. Jej cena to około 3 tysięcy złotych.

4/8
Copyright @Instagram
4/8

W szafie Meghan znajduje się także suknia, którą ta miała na ślubie kuzynki księcia Harry'ego. To dzieło Oscara de la Renty, warte według Nicholl ponad 20 tysięcy złotych. Księżna dobrała do niej buty Aquazzura oraz fascynator od Marks&Spencer za niecałe 30 funtów. Więcej znajdziesz tutaj>> 

5/8
Księżna Meghan po raz pierwszy pojawiła się na wyścigach Royal Ascot
Copyright @East News
5/8

Meghan Markle w Ascot pojawiła się klasycznej, białej sukience od domu mody Givenchy o prostym koszulowym kroju. W pasie, kreacja została odcięta czarną tasiemką. Do sukienki, Meghan Markle dobrała kapelusz od Philipa Tracy'ego oraz czarne szpilki. Koszt sukienki to około 15 tysięcy złotych. 

6/8
Księżna Meghan, królowa Elżbieta II
Copyright @East News
6/8

W garderobie księżnej Meghan znajduje się także kreacja, w której ta po raz pierwszy wystąpiła z królową bez księcia Harry'ego u boku. Jej koszt to 18 tysięcy dolarów.

7/8
stylizacje księżnej Meghan, księżna Meghan, książę Harry
Copyright @East News
7/8

W szafie Meghan znajdziemy także jasnoróżową sukienkę Caroliny Herrery, w której księżna pojawiła się na Trooping the Colour. Kreacja warta była 4 tysiące dolarów. 

8/8
Meghan Markle, książę Harry, nagrody Queen's Young Leaders
Copyright @Getty Images
8/8

A Wy, co sądzicie o stylu Meghan? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.