Gabriela Czernecka 25 września 2017 16:00
1/6
Weronika Rosati i Magdalena Boczarska, ciążowe stylizacje
Copyright @East News/ VIVA!
1/6

42. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni dobiegł końca. Wzięła w nim udział plejada polskich gwiazd, w tym Magdalena Boczarska i Weronika Rosati. Obie panie wyglądały olśniewająco, ale nie tylko ich piękne kreacje przykuwały wzrok. Zarówno Magdalena Boczarska, jak i Weronika Rosati lada dzień po raz pierwszy zostaną mamami! Jak prezentowały się na czerwonym dywanie?

 

Polecamy: Świadome kino kobiet i genialne wcielenia Jakuba Gierszała, czyli Festiwal Filmowy w Gdyni 2017 czas zacząć! Jakie obrazy ubiegają się o słynne Złote Lwy?

oraz: Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

oraz: Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! Jak czuje się świeżo upieczona mama?

 

Gwiazdy na Festiwalu w Gdyni: Boczarska i Rosati

 

Od poniedziałku do Trójmiasta przyjeżdżały osoby związane z polską kinematografią. Wśród nich znaleźli się: Aleksandra Domańska, Jakub Gierszał, Dawid Ogrodnik czy Magdalena Cielecka. Festiwal zakończył się w niedziele, ale my nie możemy przejść obojętnie obok dwóch świetnie ubranych kobiet, czyli Magdaleny Boczarskiej oraz Weroniki Rosati. Obie panie są w ciąży i lada dzień zostaną mamami. Ich kreacje idealnie podkreślały ich ciążowe krągłości! Widać było, że błogosławiony stan służy aktorkom!

 

Kto stoi za kreacjami Boczarskiej i Rosati? Jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie? Zobaczcie w naszej galerii! 

 

Polecamy: Zniewalająca Weronika Rosati, barwna Monika Olejnik i państwo Starakowie. Tak prezentowały się gwiazdy ostatniego dnia festiwalu w Gdyni!

Zobacz: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

 

2/6
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Magdalena Boczarska z ciążowym brzuszkiem
Copyright @East News
2/6

Na gali finałowej Festiwalu w Gdyni pojawiła się między innymi Magdalena Boczarska. To było pierwsze oficjalne wyjście aktorki, na którym zaprezentowała ciążowe krągłości. Tego dnia Magdalena Boczarska miała na sobie śnieżnobiałą kreację od Dawida Wolińskiego. 

 

Polecamy: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

3/6
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Magdalena Boczarska z ciążowym brzuszkiem
Copyright @East News
3/6

Magdalena Boczarska wyglądała naprawdę zjawiskowo! Kreacja Dawida Wolińskiego perfekcyjnie podkreśliła figurę aktorki oraz zaokrąglony brzuszek. Artystka jest już w siódmym miesiącu ciąży. Ojcem jej dziecka jest wieloletni partner gwiazdy, aktor Mateusz Banasiuk.

 

Polecamy też: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

4/6
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Weronika Rosati
Copyright @East News
4/6

Weronika Rosati była jedną z gwiazd, która zaprezentowała się na czerwonym dywanie podczas finałowej gali festiwalu w Gdyni. Aktorka miała na sobie kreację, którą zaprojektowała jej mama, Teresa Rosati. To suknia z jedwabnego szyfonu, na której mamy okazję zobaczyć kultowy wzór w fotografie Marilyn Monroe.

 

Polecamy: Zniewalająca Weronika Rosati, barwna Monika Olejnik i państwo Starakowie. Tak prezentowały się gwiazdy ostatniego dnia festiwalu w Gdyni!

oraz: Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

5/6
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Weronika Rosati z ciążowym brzuszkiem
Copyright @East News
5/6

Na zdjęciach Weroniki Rosati z czerwonego dywanu nie sposób nie zauważyć zaokrąglonego ciążowego brzuszka. Gwiazda wyglądała bardzo promiennie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy! 

 

 

Polecamy: Weronika Rosati urodzi chłopca czy dziewczynkę? Znamy płeć i imię dziecka!

 

6/6
Weronika Rosati i Magdalena Boczarska na Festiwalu w Gdyni
Copyright @East News/ VIVA!
6/6

Która z aktorek prezentowała się lepiej na czerwonym dywanie? Według nas zarówno Magdalena Boczarska, jak i Weronika Rosati wyglądały świetnie. Jak widać, ciąża im służy!

 

Polecamy: Weronika Rosati urodzi chłopca czy dziewczynkę? Znamy płeć i imię dziecka!

oraz: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

a także: Znamy zwycięzców 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.