Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

Konrad Szczęsny 11 grudnia 2017 20:46
Weronika Rosati, VIVA! lipiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati urodziła! Informację podała mama aktorki, Teresa Rosati. Czy potwierdziły się doniesienia mediów co do płci dziecka i jego imienia? Jak czuje się szczęśliwa mama i jej pociecha, owoc związku aktorki z Robertem Śmigielskim?

 

Zobacz też: „Przyszłość jest kobietą’’. Córeczka Weroniki Rosati dostanie imię na cześć legendy światowego kina!

oraz: Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

oraz: Weronika Rosati pozuje nago w ciąży! Dlaczego się na to zdecydowała?

 

Weronika Rosati po raz pierwszy została mamą

Weronika Rosati urodziła! Informację tę potwierdziła mama aktorki, Teresa Rosati. Projektanta opublikowała wymowny post na Instagramie, w którym zdradziła także płeć dziecka Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego i podziękowała ukochanej córce za piękną wnuczkę. Świeżo upieczona mama również skomentowała zamieszczone zdjęcie! Można zatem wnioskować, że zarówno ona, jak i dziecko czują się dobrze.

Polecamy też: Już za miesiąc na świecie pojawi się pierwsze dziecko Weroniki Rosati: „Partner zadbał, żeby miała tam najlepszą opiekę”. Gdzie urodzi aktorka?

 

 Płeć i imię dziecka Weroniki Rosati

Weronika Rosati urodziła dziewczynkę. Jak się okazało, informacje podawane wcześniej przez media potwierdziły się: dziecku nadano imię Elżbieta po największej idolce aktorki, legendzie kina Elizabeth Taylor. Córeczka to owoc związku Weroniki Rosati i lekarza Roberta Śmigielskiego, który jest od niej starszy o 18 lat.

 

Zobacz też: Kim jest partner Weroniki Rosati? To z Robertem Śmigielskim aktorka będzie miała dziecko. Co o nim wiemy?

 

Poród Weroniki Rosati

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, Weronika Rosati wyprawiła huczne Baby Shower dla najbliższych tuż przed porodem. To na nim potwierdziła płeć dziecka. Na jednym ze zdjęć trzymała ubranko z napisem w języku angielskim: "przyszłość jest kobietą". Już wcześniej mówiło się, że aktorka ze względu na chęć ochrony prywatności podjęła decyzję, by rodzić w Stanach Zjednoczonych (to tam urządziła zresztą Baby Shower). Nie pojechała tam jednak sama: towarzyszy jej mama, Teresa Rosati.  Nic więc dziwnego, że to właśnie projektantka poinformowała jako pierwsza o przyjściu na świat dziecka Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego.

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.