Weronika Rosati
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

„Przyszłość jest kobietą’’. Córeczka Weroniki Rosati dostanie imię na cześć legendy światowego kina!

Damian Duda 7 grudnia 2017 07:00
Weronika Rosati
Fot. Robert Wolański

 

Informacja o ciąży Weroniki Rosati obiegła wszystkie media. Mimo że aktorka niechętnie opowiada o życiu prywatnym, tym razem zdradziła, potwierdziła od dawna pojawiające się informacje, że za kilka tygodni na świecie powita... córeczkę!

 

Polecamy też: Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

Zobacz też: NASZ RANKING: Top 20 filmów animowanych wszech czasów. Nie tylko dla dzieci!

Gdzie urodzi Weronika Rosati? 

Zagraniczne kontrakty, wpływowi znajomi — te rzeczy nie mają już dla gwiazdy takiego znaczenia. Aktorka, która przez lata mieszkała w Kalifornii, postanowiła, że jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat w luksusowej klinice w Los Angeles. W tej samej urodziła Beyoncé. O wszystko zadbał partner Weroniki, lekarz Robert Śmigielski. „Jako światowej sławy ortopeda ma rozległe kontakty wśród lekarzy. Zadbał, by mama jego dziecka miała tam jak najlepszą opiekę’’, zdradził znajomy pary w rozmowie z magazynem „Flesz’’. Jak widać, Weronika oraz jej partner mają wszystko dopięte na ostatni guzik. W tym ważnym dla aktorki momencie do Stanów poleci matka gwiazdy, projektantka Teresa Rosati.

 

Imię i płeć dziecka Weroniki Rosati 

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z Baby Shower, na którym trzyma śpioszki. Najwięcej emocji wzbudza jednak napis, który się na nich znajduje. „Przyszłość jest kobietą’’, czytamy. Tym samym Rosati potwierdziła doniesienia od kilku miesięcy pojawiające się w mediach. Weronika zaskoczyła fanów imieniem wybranym dla córki, która będzie miała na imię Elżbieta — na cześć Elizabeth Taylor. Popularna aktorka, która została nagrodzona dwoma Oscarami, znana z takich filmów jak „Kleopatra” czy „Kto się boi Virginii Woolf?”, od zawsze była dla Weroniki wielką inspiracją. 

 

 

 

Elizabeth Taylor
Fot. East News

Elizabeth Taylor, 1960 r. 

 

Weronika Rosati
Fot. Robert Wolański

Weronika Rosati w sesji dla VIVY!, styczeń 2015 r.

 

Elizabeth Taylor
Fot. East News

Elizabeth Taylor, 1960 r. 

 

Zobacz też: „Dla mnie zawsze najważniejsza była, jest i będzie rodzina”. Teresa Rosati obchodzi dziś urodziny! EKSKLUZYWNA SESJA VIVY!

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.