Weronika Rosati, Viva! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Weronika Rosati pozuje nago w ciąży! Dlaczego się na to zdecydowała?

Olga Figaszewska 25 października 2017 11:00
Weronika Rosati, Viva! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Weronika Rosati wkrótce zostanie mamą! To będzie pierwsze dziecko artystki i jej partnera, znanego ortopedy, Roberta Śmigielskiego. Aktorka w ciąży prezentuje się zjawiskowo. Uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Nic dziwnego, że zdecydowała się w wyjątkowy sposób upamiętnić ten wspaniały czas. A efektami podzieliła się z fanami na swoim Instagramie!

 

Zobacz też: „Dla mnie zawsze najważniejsza była, jest i będzie rodzina”. Teresa Rosati obchodzi dziś urodziny! EKSKLUZYWNA SESJA VIVY!

 

Nagi portret Weroniki Rosati

Weronika Rosati zapozowała nago do obrazu autorstwa Joanny Sarapty. „Malarstwo to kolejny sposób na prowadzenie dziennika”, opisała zdjęcie.

 

 

Fani aktorki nie kryją zachwytu oryginalną pamiątką z okresu ciąży. W komentarzach piszą:  „Cudownie”, „Będzie pamiątka!”, „Weronika, będziesz miała piękną pamiątkę”.

 

Polecamy: Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

 

Ciąża Weroniki Rosati

Dwa lata temu w magazynie „Show” mówiła: „Wiem, że bardzo chcę zostać mamą, ale rodzinę muszę stworzyć z odpowiednią osobą, taką, z którą chcę być do końca życia. Bardzo wierzę w miłość i w to, że jeśli ona będzie, wszystko inne też się pojawi”. Dziecko Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego przyjdzie na świat jeszcze w tym roku! Jak donosił niedawno magazyn „Party”, aktorka spodziewa się córeczki! Weronika Rosati nie zwalnia tempa! Właśnie pojawiła się w nowej produkcji TVN. Serial „Diagnoza” bije rekordy popularności! Podobno nie rezygnuje również ze swojego planu treningowego! A inspiracją jest dla niej sama Anna Lewandowska, która doskonale wie, jak dbać o formę w czasie ciąży.

 

Polecamy też: Weronika Rosati urodzi chłopca czy dziewczynkę? Znamy płeć i imię dziecka!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.