Weronika Rosati, Robert Śmigielski
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Kim jest partner Weroniki Rosati? To z Robertem Śmigielskim aktorka będzie miała dziecko. Co o nim wiemy?

Gabriela Czernecka 21 lipca 2017 20:13
Weronika Rosati, Robert Śmigielski
Fot. East News

Kim jest partner Weroniki Rosati? To z Robertem Śmigielskim Weronika Rosati będzie miała dziecko. Co o nim wiemy? Całkiem sporo. Przez lata dał się poznać jako jeden z najlepszych ortopedów w Warszawie. Ostatnio jednak głośno jest o nim nie ze względu na dokonania zawodowe, ale życie miłosne. Robert Śmigielski i Weronika Rosati to nowa para na warszawskich salonach.

Polecamy też: Weronika Rosati urodziła! Znamy płeć i imię dziecka aktorki i Roberta Śmigielskiego

Zobacz: Weronika Rosati jest w ciąży! TYLKO U NAS Komentarz menadżerki aktorki

Robert Śmigielski, partner Weroniki Rosati

Partnera Weroniki Rosati poznaliśmy w ubiegłym roku, wówczas para po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała się na czerwonym dywanie. Jak się poznali? Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkali się u wspólnych znajomych tuż przed świętami wielkanocnymi. Początkowo ich związek wzbudzał kontrowersje. Robert Śmigielski jest starszy od Weroniki Rosati o 18 lat. Co więcej był już żonaty. Mimo to para przetrwała burzę wokół ich związku, plotkami się nie przejmuje i stara się swoje życie prywatne trzymać z dala od mediów.

Odkąd w mediach pojawiła się informacja, że Weronika Rosati spodziewa się dziecka, wszyscy zadają sobie pytanie: Kim jest Robert Śmigielski? Podpowiadamy! To znany ortopeda. Mieliśmy okazję widzieć go podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio, gdzie wspierał polską reprezentację lekkoatletów. Kibicował im z trybun, a poza boiskiem czuwał nad zdrowiem sportowców. Partner Weroniki Rosati współpracował między innymi z Justyną Kowalczyk oraz Anitą Włodarczyk. Podobno w przeszłości, doktor Śmigielski leczył byłego partnera Weroniki Rosati, Piotra Adamczyka. Prywatnie Robert Śmigielski jest ojcem czwórki dorosłych dzieci. Na co dzień wykłada na h medycznych uczelniach i międzynarodowych konferencjach poświęconych ortopedii.

Robert Śmigielski choć nie lubi być w świetle reflektorów, niejednokrotnie miał z nimi styczność. Wielokrotnie gościł w porannym programie „Dzień Dobry TVN”, można było usłyszeć go także na antenie radiowej Trójki. Od ubiegłego roku coraz częściej go widujemy, oczywiście w towarzystwie Weroniki Rosati. 

Polecamy także: Weronika Rosati: „Wolę być szczęśliwa, niż robić karierę”. TYLKO NAM opowiedziała o życiu prywatnym

Ciąża Weroniki Rosati

Weronika Rosati jest w ciąży z Robertem Śmigielskim. To będzie pierwsze dziecko aktorki, ale piąte Śmigielskiego. Partner Weroniki Rosati wielokrotnie wspominał, że woli pozostawać w cieniu medialnego zgiełku, jaki często towarzyszy pojawieniu się Weroniki Rosati na polskich salonach.

Odkąd na jaw wyszło, że Weronika Rosati jest w ciąży to nie będzie takie łatwe. Teraz Robert Śmigielski będzie musiał się przyzwyczaić do ciągłego życia pod bacznym okiem fotoreporterów. Wielu już zadaje sobie pytanie, czy Weronika Rosati i Robert Śmigielski planują wziąć ślub. Jak na razie ani aktorka, ani jej partner nie komentują tych rewelacji. 

Przeczytaj także: Weronika Rosati w ekskluzywnej sesji zdjęciowej do VIVY! Film zza kulis

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.