Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Halina Mlynkova przerywa milczenie! Skomentowała rozstanie z Leszkiem Wronką

Z jej ust padły gorzkie słowa

Konrad Szczęsny 7 października 2020 15:44
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, VIVA! grudzień 2013, 26/2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF Photo

Był głośny ślub w błysku fleszy, przeprowadzka do Pragi i... ciche rozstanie. Kilka miesięcy temu Halinka Mlynkova ujawniła, że wraz z synem wróciła do Polski. Zaczęto spekulować, że w jej małżeństwie z Leszkiem Wronką nie dzieje się najlepiej. W końcu wokalistka potwierdziła krążące w mediach spekulacje. „Wyszłam z tego małżeństwa bardzo poturbowana”, przyznała w rozmowie z Agatą Młynarską.

Rozstanie Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki. Rozwiedli się na pierwszej rozprawie

Lawina domysłów ruszyła po publikacji najnowszej piosenki Leszka Wronki pod znaczącym tytułem „Kochałaś na niby”. Padają w niej słowa, które bardzo szybko zinterpretowano jako potwierdzenie, że czeski producent i wokalistka rozstali się.

„Miało być super, bo fajnie mieć wszystko, karierę, willę, może jeszcze dziecko. Cały czas uśmiech, pozy, makijaże, po co ci flesze? W końcu już kojarzę. Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel”, śpiewa w niej (już były) mąż Haliny Mlynkovej.

Piosenkarka konsekwentnie nie komentowała spekulacji, jednak w ostatnim materiale w „Kulisach sławy” TVN przyznała, że „od dawna jest bez jakichkolwiek zobowiązań”. Zbiegło się to z doniesienia, jakoby po cichu, z dala od medialnego zgiełku, zakończyła swoje małżeństwo z Leszkiem Wronką.

Rozwód miał zostać orzeczony już na pierwszej rozprawie, która odbyła się kilka miesięcy temu. Piosenkarka nie stawiła się na niej, reprezentował ją adwokat. „Halinie zależało na tym, by jak najszybciej zakończyć to małżeństwo, i nie chciała się szarpać z mężem o sprawy majątkowe”, zdradził we „Fleszu” jej bliski znajomy. 

W końcu głos na ten temat zabrała ona sama.

Halina Mlynkova potwierdziła rozwód z Leszkiem Wronką

W trakcie rozmowy na Instagramie Halina Mlynkova została zapytana przez Agatę Młynarską, jak czuje się po powrocie do Polski. Wokalistka, odpowiadając, odniosła się do rozstania z Leszkiem Wronką.

„Ja jestem bardzo dobra w trudnych sytuacjach. Działam bardzo szybko, bardzo sprawnie i zorganizowanie. Nie stoję w miejscu, nie płaczę, nie obgryzam paznokci ze strachu. Natychmiast działam”, podkreśliła.

Po czym – nie wchodząc w szczegóły, ujawniła wstrząsającą prawdę. Wyraźnie dała do zrozumienia, że jej mąż zrobił coś lub zachował się w sposób, którego nie mogła mu wybaczyć.

„Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy”, zaznaczyła. „Bardzo długo walczę. Dlatego jeżeli jest taka sytuacja, to naprawdę musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego, bo ja nie odchodzę sama, odchodzę z dzieckiem. A to jest wielka odpowiedzialność, jak sama wiesz. Synowie, dzieci są przyjaciółmi, ale trzeba je chronić, bo one też w tym biorą udział”, zwierzyła się.

Agata Młynarska wprost zapytała czy Halina Mlynkova wyszła „poturbowana” (w domyśle - emocjonalnie - red.) z tego małżeństwa. To, co usłyszała, nie pozostawia żadnych wątpliwości...

Bardzo. Ale trzeba żyć dalej. Ja mam dla kogo żyć”, zakończyła wymownie gwiazda.

Czy kiedykolwiek opowie, co tak naprawdę stało się w małżeństwie, że po pięciu latach para podjęła decyzję o rozwodzie? Jej znajomy twierdził w rozmowie z „Fleszem”, że istnieje na to niewielka szansa.

„Małe prawdopodobieństwo, bo Halina nawet w tekstach piosenek nie zamierza rozliczać się z przeszłością”, podkreślił.  

Halinka Mlynkova i Leszek Wronka wzięli ślub 14 lutego 2015 roku:

Halina Mlynkova w ślubnej sukni i Leszek Wronka
Fot. East News

Rozstali się prawdopodobnie na początku tego roku:

Halina Mlynkova, Leszek Wronka
Fot. ONS

Halinka Mlynkova, 04.09.2020:

Halina Mlynkova, 04.09.2020
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.