Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin zdradziła swoje plany na święta Bożego Narodzenia?!

Gdzie je spędzi?

Olga Figaszewska 18 grudnia 2018 06:53
Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań. Na kilka dni zwalniamy i celebrujemy wspólne chwile. Z tego samego założenia wychodzi Kinga Rusin. Ostatnio dziennikarka ma zbyt wielu okazji do spotkań z córkami. Na szczęście teraz będą  miały czas, by wszystko nadrobić. Najbliższe spędzą razem i to w powiększonym gronie!

Święta Kingi Rusin

Córki Kingi Rusin już dawno wyfrunęły z rodzinnego gniazda. Mimo to, wciąż łączy je z mamą cudowna więź. Dla prowadzącej Dzień Dobry TVN to będą niezwykłe święta. Kinga Rusin spędzi je nie tylko z córkami: Polą i Igą. Okazuje się, że gwiazda zaprosiła na święta ukochanego młodszej pociechy, Taco Hemingwaya.

Iga spotyka się z raperem od kilku miesięcy, ale dopiero teraz Kinga Rusin będzie miała okazję lepiej poznać muzyka. Jak donosi Party, gwiazda słucha jego twórczości i nawet ma zamiar wybrać się na jego koncert. Zanim to nastąpi postanowiła zaprosić go do swojego domu. Ale to nie wszystko. Pola Lis również odwiedzi mamę w towarzystwie swojego ukochanego, piłkarza Kamila Grabary. Z pewnością to będzie dla nich przełomowe wydarzenie. 

Kinga Rusin, Iga Lis, new
Fot. Instagram @iga_lis

Influencerzy, dzieci gwiazd - Pola Lis
Fot. Instagram

Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.