Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin zdradziła swoje plany na święta Bożego Narodzenia?!

Gdzie je spędzi?

Olga Figaszewska 18 grudnia 2018 06:53
Kinga Rusin o starych zdjęciach, Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań. Na kilka dni zwalniamy i celebrujemy wspólne chwile. Z tego samego założenia wychodzi Kinga Rusin. Ostatnio dziennikarka ma zbyt wielu okazji do spotkań z córkami. Na szczęście teraz będą  miały czas, by wszystko nadrobić. Najbliższe spędzą razem i to w powiększonym gronie!

Święta Kingi Rusin

Córki Kingi Rusin już dawno wyfrunęły z rodzinnego gniazda. Mimo to, wciąż łączy je z mamą cudowna więź. Dla prowadzącej Dzień Dobry TVN to będą niezwykłe święta. Kinga Rusin spędzi je nie tylko z córkami: Polą i Igą. Okazuje się, że gwiazda zaprosiła na święta ukochanego młodszej pociechy, Taco Hemingwaya.

Iga spotyka się z raperem od kilku miesięcy, ale dopiero teraz Kinga Rusin będzie miała okazję lepiej poznać muzyka. Jak donosi Party, gwiazda słucha jego twórczości i nawet ma zamiar wybrać się na jego koncert. Zanim to nastąpi postanowiła zaprosić go do swojego domu. Ale to nie wszystko. Pola Lis również odwiedzi mamę w towarzystwie swojego ukochanego, piłkarza Kamila Grabary. Z pewnością to będzie dla nich przełomowe wydarzenie. 

Kinga Rusin, Iga Lis, new
Fot. Instagram @iga_lis

Influencerzy, dzieci gwiazd - Pola Lis
Fot. Instagram

Kinga Rusin, Viva! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.