Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Fot. Instagram Kingi Rusin/@kingarusin
O NICH JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin i Pola Lis wyglądają jak dwie krople wody!

Fani pomylili je ze sobą!

Weronika Kostyra 3 grudnia 2018 10:10
Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Fot. Instagram Kingi Rusin/@kingarusin

Kinga Rusin jest mamą dwóch dorosłych córek: Poli oraz Igi Lis. Teraz dziennikarka ma z nimi niemal koleżeńskie stosunki, często razem podróżują i opiekują się uroczym pieskiem, Czarkiem. Fani często zwracają uwagę, że córki są bardzo podobne do swojej mamy. Odziedziczyły po niej nie tylko urodę, ale także wyczucie stylu. Udowadnia to najnowsze zdjęcie Poli Lis. Trzeba mu się dokładnie przyjrzeć, by upewnić się, że jest na nim ona, a nie Kinga Rusin!

Pola Lis to wykapana mama!

Pola Lis poszła w ślady swoich rodziców i sama stawia pierwsze kroki w dziennikarstwie. Jej pasją jest także sport i stara się łączyć obie dziedziny. Przez pewien czas studiowała w USA. Dzięki sławnym rodzicom od lat budzi zainteresowanie mediów, lecz jej samej nie interesuje popularność, co wiele razy podkreślała. Bardzo dba o swoją prywatność. Jedynie od czasu do czasu publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Najnowsze zdjęcie na jej instagramie wywołało lawinę komentarzy i komplementów. „Jak mama”, piszą internauci. Rzeczywiście Pola ma na sobie sukienkę i kozaki, które wyglądają, jakby pożyczyła je od mamy. Są bardzo kobiece i w stylu, do jakiego przyzwyczaiła nas Kinga Rusin.

Dostrzegacie podobieństwo? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Superwoman 💃🏼🙅🏼‍♀️ #strongerthanever

Post udostępniony przez Pola Lis (@polciaxx)

Kinga Rusin, Kinga Rusin z córkami
Fot. Instagram Kingi Rusin/@kingarusin

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?