W takim zestawie każdy wygląda dobrze

Sabina Zięba 6 listopada 2018 17:30

Od kilku lat Kinga Rusin niezmiennie uważana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek. Na co dzień czerpie inspiracje z najnowszych trendów i potrafi odpowiednio wyeksponować zalety swojej sylwetki, a także łączyć klasykę ze stylem sportowym.

Szczególnie interesujące są jej looki w ciągu chłodniejszych miesięcy. Dziennikarka wówczas przemyca w stylizacjach wiele przykuwających uwagę detali i akcesoriów, a jej zestawy „na cebulkę” są godne naśladowania. Ten, który wzięliśmy pod lupę, zaprezentowała kilka dni temu w drodze do studia Dzień Dobry TVN. Klasyczny zestaw, czyli jeansy + marynarka, został urozmaicony białymi botkami, a dzięki narzuconemu szalowi, paskowi w talii i wstążce na szyi, outfit nie jest nudny.

Znaleźliśmy w sklepach rzeczy w stylu Kingi Rusin. Skusicie się na taki image?  

1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

okulary theblogshop.pl, cena: 29,99 zł

2/8
Copyright @Materiały prasowe
2/8

marynarka Pull&Bear, cena: 159 zł

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8

pasek Calvin Klein, cena: 299 zł

4/8
Copyright @Materiały prasowe
4/8

szal Polo Ralph Lauren, cena: 539 zł

5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8

torebka Zara, cena: 399 zł

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

spodnie Pull&Bear, cena: 79,90 zł

7/8
Copyright @Materiały prasowe
7/8

buty Mango, cena: 349,90 zł

8/8
Copyright @ONS
8/8

Kinga Rusin

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?