Kinga Rusin
Fot. Instagram @kingarusin
O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy wszystkich uczestników czwartej edycji programu Agent - Gwiazdy!

Show poprowadzi oczywiście Kinga Rusin

Rafał Kowalski 20 grudnia 2018 19:00
Kinga Rusin
Fot. Instagram @kingarusin

Za oknem mroźna zima, a telewizja TVN właśnie zakończyła zdjęcia do wiosennej edycji programu Agent - Gwiazdy. Kinga Rusin i uczestnicy show pojechali nagrywać jego czwartą edycję aż na Wyspy Kanaryjskie. Kto wystąpi w programie tym razem? Po liście bohaterów wiemy już, że emocji nie zabraknie...

Lista uczestników Agenta 4

W czwartej edycji programu Agent - Gwiazdy wzięli udział: lektorka programów przyrodniczych Krystyna Czubówna, piosenkarka Edyta Górniak, bokser Andrzej Gołota wraz z żoną Mariolą, aktorka i  była partnerka Tomasza Karolaka Viola Kołakowska, blogerka Angelika Mucha (Little Monster), piosenkarka Agata Nizińska, wokalistka Maria Sadowska, Żona Hollywood Katarzyna Wołejnio, podróżnik Aleksander Doba, mister Rafał Jonkisz, zwycięzca Masterchefa Damian Kordas, aktor Misiek Koterski i tancerz Wiktor Mrozik.

Czy program okaże się hitem? Ostatnią edycję oglądało średnio 1,3 miliona osób. To dobry, ale nie bardzo dobry wynik. Wydaje się nam jednak, że ze względu na listę nazwisk, które będą tym razem walczyć o główną nagrodę, tym razem publika może być znacznie większa. My oglądać będziemy! A wy? Zanim poznamy Waszą odpowiedź, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.