Kinga Rusin
Fot. Instagram @kingarusin
O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy wszystkich uczestników czwartej edycji programu Agent - Gwiazdy!

Show poprowadzi oczywiście Kinga Rusin

Rafał Kowalski 20 grudnia 2018 19:00
Kinga Rusin
Fot. Instagram @kingarusin

Za oknem mroźna zima, a telewizja TVN właśnie zakończyła zdjęcia do wiosennej edycji programu Agent - Gwiazdy. Kinga Rusin i uczestnicy show pojechali nagrywać jego czwartą edycję aż na Wyspy Kanaryjskie. Kto wystąpi w programie tym razem? Po liście bohaterów wiemy już, że emocji nie zabraknie...

Lista uczestników Agenta 4

W czwartej edycji programu Agent - Gwiazdy wzięli udział: lektorka programów przyrodniczych Krystyna Czubówna, piosenkarka Edyta Górniak, bokser Andrzej Gołota wraz z żoną Mariolą, aktorka i  była partnerka Tomasza Karolaka Viola Kołakowska, blogerka Angelika Mucha (Little Monster), piosenkarka Agata Nizińska, wokalistka Maria Sadowska, Żona Hollywood Katarzyna Wołejnio, podróżnik Aleksander Doba, mister Rafał Jonkisz, zwycięzca Masterchefa Damian Kordas, aktor Misiek Koterski i tancerz Wiktor Mrozik.

Czy program okaże się hitem? Ostatnią edycję oglądało średnio 1,3 miliona osób. To dobry, ale nie bardzo dobry wynik. Wydaje się nam jednak, że ze względu na listę nazwisk, które będą tym razem walczyć o główną nagrodę, tym razem publika może być znacznie większa. My oglądać będziemy! A wy? Zanim poznamy Waszą odpowiedź, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.