Odważyłybyście się na taki zestaw?

Sabina Zięba 13 października 2018 17:30

Jesień nie musi być nudna! Udowodniła to znana ze swojego niebywałego wyczucia stylu amerykańska aktorka i modelka - Olivia Palermo. Podczas niedawnego pobytu w Paryżu pokazała się w odważnej stylizacji, w której naprawdę wiele się dzieje. 

Gwiazda wykorzystała wszystkie najmodniejsze printy tego sezonu w jednym looku. Połączyła dopasowany sweterek w zwierzęcy wzór z kwiatową spódnicą maxi w kwiaty. Na całość zarzuciła płaszcz w wyrazistą kratę. Choć wydawałoby się, że te wzory nie powinny być ze sobą łączone, całość prezentuje się naprawdę świetnie. Dlaczego? Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zestawienie kolorów oraz wyczucie i odwaga w przełamywaniu schematów.

Jak odtworzyć taki look? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

płaszcz Missguided, cena: 359 zł

2/6
Copyright @Materiały prasowe
2/6

bluza H&M, cena: 99 zł,
bluza Rich & Royal, cena: 339 zł

3/6
Copyright @Materiały prasowe
3/6

buty Calvin Klein, cena: 459 zł

4/6
Copyright @Materiały prasowe
4/6

spódnica Zara, cena: 139 zł,
spódnica Ichi, cena: 167 zł

5/6
Copyright @Materiały prasowe
5/6

 okulary Burberry, cena: 739 zł

6/6
Copyright @East News
6/6

Olivia Palermo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.