STYL GWIAZD

Kinga Rusin olśniewa w wieczorowych kreacjach! Zobaczcie te najpiękniejsze

Niestety tym razem zabraknie jej na Balu TVN...

Sabina Zięba 15 września 2018 18:30

Choć na co dzień Kinga Rusin zazwyczaj stawia na tzw. kolory ziemi, zdarza się, że na czerwonym dywanie pojawia się w mocniejszych odcieniach. Wybierając wieczorowe stylizacje decyduje się na interesujące detale - dekolt na plecach, draperie, asymetrie, błyszczące elementy czy architektoniczne falbany i... zawsze zachwyca! Wie, że diabeł tkwi w szczegółach i umiejętnie dobiera biżuterię oraz dodatki do kreacji. Doskonale maskuje wady i eksponuje zalety swojej sylwetki. Wie, jak zachować odpowiednie proporcje oraz dobrać właściwy fason.

W naszym wideo zebraliśmy jej ostatnie najlepsze looki z wielkich wyjść. Niestety gwiazda ogłosiła, że tym razem nie pojawi się na balu. To wielka szkoda, tym bardziej, że zdradziła, że miała już przygotowaną kreację. „Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam - doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy”, napisała na Instragramie.

  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.