Kinga Rusin, stylizacje wiosna 2020Kinga Rusin, stylizacje wiosna 2020
Fot. East News
Stylizacje gwiazd

Kinga Rusin zachwyca stylizacjami. Apaszka marki Balenciaga i torebka od Prady!

Jej torebka kosztuje prawie 7 tys. złotych!

Redakcja VIVA! 20 marca 2020 17:32
Kinga Rusin, stylizacje wiosna 2020Kinga Rusin, stylizacje wiosna 2020
Fot. East News

Kinga Rusin od kilku lat oceniana jest jako ikona stylu. Zaskakuje modnymi, przemyślanymi stylizacjami, rozsądnie weryfikuje i adoptuje nowe trendy, a co najważniejsze dobiera ubrania do swojej osobowości. Jej codzienne stylizacje są inspiracją dla wielu kobiet, które wiernie śledzą jej profil na Instagramie i komentują wizerunek gwiazdy. Kinga Rusin mimo upływu lat wygląda coraz lepiej i naprawdę z przyjemnością opisujemy każdą jej stylizację. Pamiętajcie kontrowersyjny outfit, w którym gwiazda pojawiła się na gali Bestsellery Empiku. Tą stylizacją pokazała, że doskonale wie co nosi się obecnie na świecie.

Ostatnie stylizacje Kingi Rusin - apaszka marki Balenciaga za około 1000 zł

W ostatnim czasie Kinga Rusin pojawiła się na ulicach Warszawy w czarnych klasycznych spodniach, bardzo modnej kurtce typu bomberka i zamszowych botkach. Najważniejszy element stylizacji stanowiła apaszka marki Balenciaga, którą pięknie uzupełniała outfit. Taką apaszkę możesz kupić, za około 225 Euro (czyli 1000 zł). Kinga Rusin włożyła też ochronne rękawiczki. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę świetnie.

Kinga Rusin, stylizacja codzienna
Fot. East News

Kinga Rusin, stylizacja codzienna
Fot. East News

Kina Rusin z torebką od Prady za 7 tys. złotych

Kilka dni temu Kinga Rusin pojawiła się modnej, wiosennej stylizacji. Miała na sobie czarne spodnie z wysokim stanem i szeroką nogawką, botki na szpilce i piękny beżowy płaszcz, długości maxi. Stylizację uzupełniała markowa torebka marki Prada, którą  możesz kupić za około 7 tys. złotych. Jak Wam się podoba ten look? 

Kinga Rusin, stylizacja codzienna
Fot. East News

Kinga Rusin, stylizacja codzienna
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.