Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku rozpoczną nowy miesiąc? Sprawdź optymistyczny horoskop na dziś!

Co wydarzy się 01.04.2020?

Redakcja VIVA! 1 kwietnia 2020 07:05
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 01.04 przepowiada wspaniały dzień! Przyjemne niespodzianki, miłe chwile w gronie najbliższych, powodzenie w sprawach zawodowych... Gwiazdy zapewnią doskonały nastrój wszystkim znakom zodiaku.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: BARAN

Horoskop na środę przepowiada osobom spod znaku Barana dzień pełen pozytywnych wrażeń. Prawdopodobnie spełnisz dziś jedno ze swoich marzeń, które wcześniej wydawało Ci się nierealne... Los przygotował niespodziankę dla samotnych przedstawicielek znaku.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: BYK

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny dzień. Z łatwością wywiążesz się z obowiązków służbowych, wzbudzając podziw otoczenia, co wpłynie na rozwój Twojej kariery. Także relacja miłosna zacznie układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Bliźniąt osiągną dziś sukces we wszystkim, za co się wezmą. Wystarczy, że zaufasz swojej intuicji, a podejmiesz trafne decyzje. Bliska osoba zaskoczy Cię romantycznym wyznaniem.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: RAK

Horoskop na 01.04.2020 przepowiada wszystkim Rakom pozytywne chwile. Twoje plany na dzisiejszy dzień mogą się zmienić, ale nie będziesz żałować – wręcz przeciwnie, znajdziesz czas na realizację najśmielszych pomysłów, również miłosnych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: LEW

Osoby spod znaku Lwa na pewno nie będą narzekać na gorszy humor. Ciekawa propozycja zawodowa skłoni Cię do zmian, na które wcześniej nie mogłaś się zdecydować. Gwiazdy zapewniają, że intuicja Cię nie zawiedzie. W miłości również wszystko się ułoży.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: PANNA

Gwiazdy namawiają Panny do nietypowych decyzji. Wątpliwości nie będą Cię dziś niepokoić, a przedsmak sukcesu skutecznie zmotywuje do dalszych eksperymentów. Jeśli chodzi o miłość, ktoś z Twojego otoczenia może zdobyć się na piękne wyznanie miłosne.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: WAGA

Chociaż horoskop na środę nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Miłe rozmowy z najbliższymi pozytywnie wpłyną na Twoją samoocenę, a wieczór u boku ukochanej osoby skłoni do ciekawych decyzji...

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona skoncentrują się dzisiaj na tym, co sprawia im przyjemność. Ulubione hobby, wirtualne spotkanie z przyjaciółmi, randka z ukochaną osobą... Dzisiejszy dzień na pewno będzie dla Ciebie radosny, a dobry humor nie opuści Cię przez dłuższy czas.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: STRZELEC

Pozytywna atmosfera dnia na pewno wpłynie na Twoje samopoczucie, a doskonały nastrój skłoni do odważnych czynów. Osoby spod znaku Strzelca mają dziś okazję na duże zmiany, które na pewno wyjdą im na dobre. Sprawy miłosne zaczną układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: KOZIOROŻEC

Horoskop na środę zachęca wszystkie Koziorożce do... odpoczynku. Poświęć czas wyłącznie sobie, a poczujesz się jeszcze lepiej. Gwiazdy podpowiadają też, że to doskonały dzień na spełnianie drobnych, ale istotnych pragnień...

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: WODNIK

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Wodnika osiągną dziś sukces w sprawach finansowych. Nieoczekiwany zysk będzie zdecydowanie przyjemną niespodzianką. Harmonia ponownie zagości w Twoim życiu miłosnym, skłaniając do odważnych wyznań.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 01.04: RYBY

Osoby spod znaku Ryb rozpoczną dzień w doskonałym humorze! Wszystko zacznie się układać po Twojej myśli, dlatego nie będziesz miała powodów do narzekania. Los szykuje też wyjątkową niespodziankę dla samotnych przedstawicielek znaku... 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.