Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Większość znaków zodiaku czeka przyjemny dzień! Sprawdź swój horoskop na sobotę

Przepowiednia na 28.03.2020

Redakcja VIVA! 28 marca 2020 07:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu większości znaków zodiaku. Horoskop na 28.03.2020 przepowiada dość spokojny dzień, sprzyjający komunikacji z najbliższymi.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: BARAN

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Barana dzień pełen żywych doświadczeń, związanych z obecną relacją miłosną. Horoskop nie wyklucza, że niektóre przedstawicielki znaku otrzymają dziś propozycję nie do odrzucenia...

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: BYK

Zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne zaczną układać się po Twojej myśli, a ewentualne problemy rozwiążesz w rekordowo szybkim czasie. Zadbaj jednak o swoje samopoczucie, aby zdrowi nie zawiodło Cię w najmniej odpowiednim momencie. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na sobotę nie przewiduje znaczących zmian w życiu osób spod znaku Bliźniąt. To doskonały dzień na działania, które wpłyną na Twój rozwój osobisty – nauka nowych rzeczy będzie nie tylko przydatna, ale i przyjemna. Również w Twojej relacji miłosnej zapanuje harmonia.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry dzień na podejmowanie jakichkolwiek decyzji. Powinnaś szczególnie uważać na wszystkie sprawy, związane z finansami – niewykluczone, że ktoś będzie chciał Cię oszukać. Szczera rozmowa z bliską osobą to klucz do bliskości.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: LEW

Prawdopodobnie uda Ci się spełnić jedno z dawnych pragnień – nie przegap szansy od losu. Pozytywna atmosfera dnia wpłynie na Twoje samopoczucie, dlatego horoskop namawia do pracy nad komunikacją z najbliższymi. Dziś uda Ci się zażegnać każdy spór.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: PANNA

Nowe możliwości, nowe marzenia... Horoskop na 28.03.2020 namawia osoby spod znaku Panny do odważnych decyzji. Gwiazdy zapewniają, że osiągniesz sukces, niezależnie od przeszkód, które będziesz musiała pokonać. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: WAGA

Horoskop na 28.03.2020 przepowiada Wagom bardzo spokojny dzień. Niektóre przedstawicielki znaku skupią się na porządkach, a inne postawią na rozwój w kierunku nowych wyzwań zawodowych i awansu. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię przyjemną niespodzianką...

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: SKORPION

Dzisiejszy dzień nie będzie dla Ciebie trudny, jeśli skorzystasz z pomocy najbliższych Ci osób. W przeciwnym wypadku wszystkie Twoje plany będą skazane na porażkę. Nieoczekiwana porada pozwoli Ci rozwiązać problem, burzący spokój w Twojej relacji miłosnej.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: STRZELEC

Pomimo dość napiętej atmosfery dnia, uznasz, że jesteś gotowa do zmian. Zanim podejmiesz ostateczne decyzje, koniecznie przeanalizuj swoje możliwości. Być może będziesz musiała z czegoś zrezygnować, jednak Gwiazdy uspokajają, że na wszystko przyjdzie czas.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca mogą narzekać na poczucie niepokoju. Postaraj się uporządkować myśli, a nieprzyjemne emocje znikną. Samotne przedstawicielki znaku powinny dziś uważać na zbyt wylewne wyznania miłosne...

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: WODNIK

Gwiazdy nie wykluczają, że spełnisz dziś jedno ze swoich pragnień. Pozytywny nastrój, związany z tym radosnym wydarzeniem, nie opuści Cię przez dłuższy czas i zmotywuje do dalszego działania. Relacja miłosna z ukochaną osobą również ułoży się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 28.03: RYBY

Horoskop na sobotę przewiduje, że osoby spod znaku Ryb zaczną poszerzać swoje horyzonty. Nie odkładaj dobrych pomysłów na później – jeden z nich przyniesie Ci nie tylko nieoczekiwanie spory zysk, ale także uznanie. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.