Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W tym dniu nie zabraknie niespodzianek... Sprawdź swój horoskop na sobotę!

Co wydarzy się 04.04.2020?

Redakcja VIVA! 4 kwietnia 2020 08:05
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 04.04 ostrzega znaki zodiaku, że nie jest to dobry dzień na składanie jakichkolwiek obietnic, zarówno w sprawach służbowych, jak i miłosnych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: BARAN

Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień dla większości osób spod znaku Barana. Niektóre przedstawicielki znaku postanowią rozliczyć się z przeszłością. Zachowanie ukochanej osoby może Cię negatywnie zaskoczyć.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: BYK

Horoskop na sobotę nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Nie wymagaj również, aby bliska osoba była gotowa na te zmiany dla Ciebie. Na wszystko przyjdzie czas.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: BLIŹNIĘTA

Nieprzyjemna kłótnia rodzinna może popsuć Ci humor. Aby powstrzymać rozwój sytuacji w gorszą stronę, postaraj się opanować negatywne emocje i nie daj się sprowokować na kolejną wymianę zdań. Również relacja miłosna może być dziś kłopotliwa.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Raka podejmą dziś decyzje, które  wcześniej sprawiały wyjątkową trudność. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie obawiaj się odważnych rozwiązań. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: LEW

Horoskop na 04.04.2020 przewiduje, że osiągniesz dziś sukces. Twoja kariera zacznie się rozwijać, a nowe projekty mogą przynieść spory zysk. Pomimo wszystko, nie zapominaj o ukochanej osobie, jeśli nie chcesz narzekać na problemy miłosne.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: PANNA

Osoby spod znaku Panny skoncentrują się na swoim samopoczuciu. Poświęć sobie więcej uwagi, a poczujesz się znacznie lepiej. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie usłyszą wyznanie, które może wiele zmienić w ich życiu.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: WAGA

Gwiazdy nie przewidują kłopotów, o ile uda Ci się powstrzymać od nieprzemyślanych wydatków. Nie jest to dobry czas na rozrzutność. Niektóre osoby spod znaku Wagi podejmą dziś decyzje osobiste. Nie popełnisz błędu, jeśli posłuchasz swojej intuicji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: SKORPION

Horoskop na sobotę przepowiada, że w Twoim życiu nie wydarzy się dziś nic ważnego, dlatego wykorzystaj spokojną atmosferę dnia i zrelaksuj się w najlepszy dla siebie sposób. Odzyskasz energię do działania w nadchodzącym tygodniu.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca skoncentrują się dzisiaj na sprawach domowych i rodzinnych. Im szybciej się za nie weźmiesz, tym lepszy będzie rezultat. Pamiętaj również, że najbliżsi mogą dać Ci kilka przydatnych wskazówek. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie wykluczają, że ponowa analiza dotychczasowych sukcesów może skłonić Cię do pewnych zmian zawodowych. Zastanów się, czego tak naprawdę pragniesz – dzisiejsze plany mogą się spełnić w najbliższej przyszłości.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika czeka spokojny i przyjemny dzień. Niespodziewana wiadomość poprawi Ci humor na dłuższy czas. Jedynie relacja miłosna może nie układać się po Twojej myśli. Aby przywrócić harmonię do związku, warto pamiętać o kompromisie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 04.04: RYBY

Horoskop na sobotę nie przepowiada znaczących zmian w życiu osób spod znaku Ryb. Prawdopodobnie poświęcisz czas na rozwój osobisty, co już wkrótce może Ci się przydać. Niektóre samotne przedstawicielki znaku przeprowadzą dziś szczere rozmowy o miłości. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.