Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku rozpoczną tydzień? Oto Twój horoskop na poniedziałek

Przepowiednia na 30.03

Redakcja VIVA! 30 marca 2020 07:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 30.03 przepowiada dość trudny początek tygodnia dla niektórych znaków zodiaku, szczególnie pod względem komunikacji z najbliższymi. Nawet drobne nieporozumienie może doprowadzić do nieprzyjemnej kłótni.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: BARAN

Osoby spod znaku Baran nie powinny odkładać niczego „na później”. Im odważniejsze decyzje dziś podejmiesz, tym lepiej to wpłynie na Twoją przyszłość, zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych. Horoskop namawia do zwrócenia szczególnej uwagi na zdrowie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: BYK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś na zaległych kłopotach finansowych. Niezależnie od trudności sytuacji, nie angażuj się w żadne projekty i inwestycje, których nie jesteś pewna – ryzyko popełnienia błędu jest zbyt duże. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na poniedziałek przepowiada Bliźniętom wiele niespodzianek. Gwiazdy nie ujawniają jednak, czy będą one pozytywne... Bez względu na wszystko, nie będziesz narzekać na samopoczucie. Dobry nastrój wpłynie na Twoją relację miłosną.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że osoby spod znaku Raka powinny przygotować się na dość trudny emocjonalnie dzień. Zanim zobowiążesz się do czegokolwiek, dokładnie przeanalizuj swoje możliwości, aby nie okazać się w sytuacji bez wyjścia. Również sprawy miłosne nie będą układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: LEW

Horoskop na 30.03 nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Poświęć więcej czasu najbliższym, a zauważysz znaczną poprawę komunikacji. Ukochana osoba przygotowuje dla Ciebie niespodziankę...

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: PANNA

Prawdopodobnie zaangażujesz się dzisiaj w zupełnie nowy projekt, który skutecznie odwróci Twoją uwagę od negatywnych myśli. To doskonały czas na ostateczną decyzję, związaną z rozwojem kariery. Samotne Panny czeka miłe zaskoczenie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny powstrzymać się od wszelkich negocjacji, inwestycji i innych działań, związanych z finansami. Dziś ryzyko błędu jest szczególnie duże, dlatego konsekwencje nieprzemyślanych czynów mogą sprowadzić na Ciebie kłopoty. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Skorpiona czekają dziś trudne decyzje. Wydarzenia tego dnia wpłyną na Twoją przyszłość, dlatego postępuj z rozwagą i myślą o sobie. Harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej, jeśli ustąpisz w mało istotnym sporze.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: STRZELEC

Horoskop na poniedziałek ostrzega, że nie jest to dobry dzień na duże zmiany. Pomimo Twoich chęci, coś może się nie udać, a wtedy zniszczysz wszystko, na co pracowałaś przez długi czas. Niektóre samotne osoby spod znaku Strzelca otrzymają dziś ciekawą propozycję...

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca czeka spokojny, dość leniwy dzień. Ze względu na atmosferę dnia, nie zmuszaj się do rzeczy, które nie sprawiają Ci przyjemności. Lepiej skoncentruj się na swoim samopoczucia, aby zdrowie nie zawiodło Cię w najmniej odpowiednim momencie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: WODNIK

Horoskop na poniedziałek podpowiada, że powinnaś zachować spokój w każdej sytuacji. Twój nastrój udzieli się otoczeniu, dlatego zwróć szczególną uwagę na swoje zachowanie. Niektóre osoby spod znaku Wodnika podejmą dziś trudne, ale trafne decyzje miłosne.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 30.03: RYBY

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Ryb dość przyjemny i spokojny początek tygodnia. Prawdopodobnie zaangażujesz się w coś, co dotąd nie było Ci znane, ale zdolność kreatywnego myślenia okaże się znacznym ułatwieniem. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.