Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na piątek!

Przepowiednia na 27.03.2020

Redakcja VIVA! 27 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 27.03 przepowiada dość energiczny, a zarazem przyjemny dzień dla większości znaków zodiaku. Gwiazdy nie wykluczają zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i w życiu osobistym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: BARAN

Osoby spod znaku Baran prawdopodobnie zaangażują się w nowy projekt. Horoskop zwraca uwagę, że sukces zależny będzie jedynie od Ciebie, dlatego wykorzystaj swoje doświadczenie i najlepsze umiejętności. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: BYK

Gwiazdy przewidują, że dzisiaj zdecydowanie skupisz się na tym, aby zmienić w swoim życiu kilka rzeczy, które ostatnio Cię irytują. To doskonały moment na takie decyzje, dlatego nie trać czasu i nie rezygnuj z planu, pomimo wątpliwości. Intuicja Cię nie zawiedzie, również w sprawach uczuciowych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na piątek ostrzega, że niektóre decyzje powinny poczekać. Zanim podejmiesz ostateczne działania, koniecznie porozmawiaj z osobą, której doświadczenie i wiedza Ci imponują. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt być może poznają dziś kogoś wyjątkowego.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: RAK

Przed Tobą dość spokojny, a wręcz leniwy dzień. Brak motywacji może skutecznie zniechęcić Cię do walki o marzenia, jednak Gwiazdy obiecują, że wkrótce poczujesz się lepiej. Odpoczynek pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: LEW

Osoby spod znaku Lwa skoncentrują się dzisiaj na swojej karierze. Im więcej udowodniłaś przez ostatnie tygodnie, tym lepiej dla Ciebie – los również będzie Ci sprzyjał. Ukochana osoba z pewnością będzie wspierać każdy z Twoich pomysłów, o ile zdecydujesz się na szczerą rozmowę na ten temat.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: PANNA

Prawdopodobnie skupisz się dzisiaj na rozwiązywaniu codziennych kłopotów, zarówno zawodowych, jak i miłosnych. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu, a nie popełnisz błędu. Gwiazdy nie wykluczają, że wieczorem otrzymasz ważną informację, która z pewnością wpłynie na Twoje plany na przyszłość.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: WAGA

Horoskop na 27.03.2020 ostrzega wszystkie osoby spod znaku Wagi, że nie będzie to najprzyjemniejszy dzień w tym roku. Jeśli nie uda Ci się powstrzymać nadmiaru emocji, Twoje zachowanie zniechęci innych. Z tego powodu Gwiazdy namawiają do chwilowego wycofania się z życia towarzyskiego.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: SKORPION

Gwiazdy przewidują spokojny i przyjemny dzień. Niektóre osoby spod znaku Skorpiona skoncentrują się na zaległych obowiązkach służbowych, a inne – na życiu rodzinnym i miłosnym. Bez względu na Twój wybór, z pewnością nie popełnisz dziś żadnego błędu.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: STRZELEC

Niewykluczone, że będziesz musiała podjąć dziś decyzję zawodową, która zmieni wiele rzeczy w Twoim życiu. Zanim to zrobisz, przeanalizuj swoje możliwości, aby wybrać najlepsze rozwiązanie. Jeśli chodzi o miłość, los szykuje dla Ciebie niespodziankę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca skupią się dzisiaj na problemach innych. Bliscy będą Ci wdzięczni za wsparcie i porady, jednak nie zapominaj o swoich potrzebach i kłopotach. Bądź szczególnie uważna we wszystkim, co związane jest z pieniędzmi. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika prawdopodobnie osiągną dziś sukces. Horoskop nie ujawnia, czy chodzi o sprawy zawodowe, czy prywatne, ale dobry humor na pewno Cię nie opuści. Przygotuj się na przyjemny i spokojny dzień, pełen miłych niespodzianek.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 27.03: RYBY

Horoskop na piątek podpowiada, że dziś powinnaś ufać jedynie swojej intuicji. Ze względu na niepewność, której nie potrafisz zwalczyć, postaraj się nie podejmować decyzji, które wymagają odważnych działań z Twojej strony. Samotne osoby spod znaku Ryb powinny zwrócić uwagę na kogoś z najbliższego kręgu przyjaciół. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.