Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na piątek

Przepowiednia na 03.04.2020

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 03.04 nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu większości znaków zodiaku. Gwiazdy podpowiadają, że spokojna atmosfera sprzyja pracy nad relacją miłosną.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: BARAN

Horoskop na piątek przekonuje osoby spod znaku Barana, aby zaczęły cieszyć się tym, co już osiągnęły. Los szykuje dla Ciebie wiele niespodzianek w najbliższej przyszłości, dlatego nie planuj dziś zbyt wiele. Również sprawy miłosne mogą ułożyć się zupełnie inaczej, niż byś tego chciała.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: BYK

Osoby spod znaku Byka podejmą dziś ważne decyzje, związane z dużymi zmianami w życiu. Niewykluczone, że będzie to nowa praca, przeprowadzka, albo zmiana stanu cywilnego... Gwiazdy zapewniają, że intuicja Cię nie zawiedzie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz narzekać na wydarzenia dzisiejszego dnia, jeśli zachowasz ostrożność, przede wszystkim w sprawach, związanych z Twoimi finansami. Horoskop ostrzega, że nieprzemyślany ruch może wywołać nieprzyjemne konsekwencje. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: RAK

Gwiazdy przewidują, że niektóre osoby spod znaku Raka znajdą się dzisiaj w centrum uwagi. Prawdopodobnie uda Ci się dokończyć projekt, nad którym pracujesz od dłuższego czasu. Ukochana osoba również przygotowuje dla Ciebie niespodziankę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: LEW

Horoskop na 03.04.2020 namawia osoby spod znaku Lwa do odpoczynku. Im bardziej zadbasz o siebie, tym więcej uda Ci się osiągnąć w najbliższej przyszłości. Gwiazdy nie przewidują żadnych zmian w Twoim życiu uczuciowym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: PANNA

Panny powinny przygotować się na dość energiczny, ale przyjemny dzień. Pomimo wielu obowiązków, nie będziesz narzekać na wydarzenia dzisiejszego dnia – tym bardziej, że otrzymasz bardzo przydatną informację. Jeśli chodzi o miłość, los szykuje dla Ciebie niespodziankę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny dziś szczególnie uważać na to, co mówią. Krytyczna wypowiedź może urazić kogoś, na kim Ci zależy, a przywrócenie poprawnej relacji będzie Cię sporo kosztować. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: SKORPION

Horoskop na piątek przepowiada Skorpionom bardzo spokojny i leniwy dzień. Taka atmosfera na pewno nie zmotywuje Cię do obowiązków, ale postaraj się wywiązać z tych najważniejszych. Bliska osoba będzie chciała Cię czymś zaskoczyć.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: STRZELEC

Gwiazdy zwracają uwagę, że dziś musisz wykazać się odpowiedzialnością, inaczej odpowiesz za błędy, których nie popełniłaś. Pomimo chwilowych trudności, nie stracisz dobrej reputacji. Niektóre samotne osoby spod znaku Strzelca usłyszą dziś ważne wyznanie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przepowiadają Koziorożcom dość trudny, ale przyjemny dzień. Prawdopodobnie osiągniesz dziś sukces, który znacząco wpłynie na rozwój Twojej kariery. Jedynie sprawy miłosne nie będą układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: WODNIK

Wodniki nie będą dziś zbyt towarzyskie. Skoncentrujesz się na sobie i swoim rozwoju, dlatego komunikacja z innymi nie będzie Twoim priorytetem. Pomimo takiego nastroju, nie zaniedbuj najbliższych. Ktoś może liczyć na Twoją pomoc.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 03.04: RYBY

Horoskop na piątek nie przepowiada większych zmian w życiu osób spod znaku Ryb. Postaraj się powstrzymać negatywne emocje i zdobądź się na szczerą rozmowę z kimś bliskim, a dobry nastrój powróci szybciej, niż Ci się wydaje. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.