Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak zakończy się ten tydzień? Sprawdź swój horoskop na niedzielę

Przepowiednia na 29.03.2020

Redakcja VIVA! 29 marca 2020 07:14
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 29.03 przepowiada dość spokojny koniec tego tygodnia. Niektóre znaki zodiaku skoncentrują się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach, inne – poświęcą więcej czasu rodzinie i ukochanej osobie.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: BARAN

Osoby spod znaku Barana prawdopodobnie odnajdą dziś sposób na pokonanie problemów, z którymi zmagają się od dawna. Samodzielnie podejmiesz najważniejsze decyzje, z których nie będziesz musiała się tłumaczyć. Takie poczucie wolności na pewno pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: BYK

Horoskop na niedzielę ostrzega, ze dziś powinnaś zwrócić szczególną uwagę na to, co mówisz. Nawet żartobliwa krytyka bliskiej osoby może wyjść spod Twojej kontroli – nieprzyjemna rozmowa zamieni się w kłótnię, a konsekwencje nie będą dla Ciebie pomyślne.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie poczujesz się nieco zmęczona ostatnimi wydarzeniami w Twoim życiu. Gwiazdy namawiają do relaksu – im bardziej się zaniedbasz, tym większe szanse na to, że zdrowie zawiedzie Cię w najmniej odpowiednim momencie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że powinnaś powstrzymać się przed podejmowaniem jakichkolwiek spontanicznych decyzji. Dziś każda zmiana planów może mieć nieprzewidywalne konsekwencje, zarówno w życiu zawodowym, jak i miłosnym.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: LEW

Horoskop na 29.03.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Lwa czeka przyjemny, ale nieco leniwy dzień. Pomimo braku motywacji, postaraj się wywiązać z najprostszych obowiązków domowych, aby nie sprowokować kłótni z najbliższymi.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: PANNA

Przed Tobą dość intensywny i chaotyczny koniec tygodnia. Pomimo negatywnych emocji, postaraj się odnaleźć równowagę, a szybko pokonasz najtrudniejsze przeszkody na drodze od celu. Gwiazdy nie wykluczają kłótni z bliską osobą.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: WAGA

Horoskop na niedzielę nie przewiduje żadnych znaczących zmian w Twoim życiu. Zarówno sprawy służbowe, jak i prywatne staną chwilowo w miejscu, jednak nie powinnaś się tym martwić. Już wkrótce odzyskasz chęć do działania.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: SKORPION

Przed Tobą dzień wielkich porządków – nie tylko domowych, ale również psychicznych i emocjonalnych. Prawdopodobnie zdecydujesz się na zerwanie relacji z kimś, kto nie jest wobec Ciebie uczciwy. Horoskop przekonuje o słuszności takiego działania, pomimo wewnętrznego poczucia smutku.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca zajmą się dzisiaj rozwojem osobistym. Zastanów się, czy nowe umiejętności przyspieszą Twoją karierę – jeśli tak, koniecznie zaryzykuj. W tych sprawach los będzie Ci sprzyjał. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: KOZIOROŻEC

Gwiazdy podpowiadają osobom spod znaku Koziorożca, że to doskonały dzień na... miłość. Jeśli już tworzysz stały związek, zdecyduj się na szczerą rozmowę o przyszłości. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny obawiać się swoich uczuć.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: WODNIK

Horoskop na 29.03.2020 nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Wodnika. Skoncentruj się na odpoczynku, aby nadchodzący tydzień nie obfitował w kłopoty z koncentracją. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 29.03: RYBY

Osoby spod znaku Ryb poświęcą się sprawom rodzinnym i domowym. Gwiazdy ostrzegają jednak przed nadmierną krytyką najbliższych – nieprzemyślane opinie mogą skutecznie popsuć Twoją relację z osobą, na której Ci zależy. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.