Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak znaki zodiaku zakończą tydzień? Oto Twój horoskop na niedzielę

Przepowiednia na 05.04.2020

Redakcja VIVA! 5 kwietnia 2020 07:15
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają udany koniec tygodnia dla większości znaków zodiaku. Niektóre z nich skupią się na rodzinie, inne – na samorozwoju i odpoczynku w samotności. Horoskop 2020 na 05.04 nie przewiduje zawirowań miłosnych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: BARAN

Osoby spod znaku baran nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli nie sprowokują kłótni z bliskimi osobami. Gwiazdy ostrzegają, że każda Twoja niefortunna wypowiedź może doprowadzić do przykrych konsekwencji osobistych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: BYK

Horoskop na niedzielę zachęca wszystkie Byki do odpoczynku. Niewykluczone, że w nadchodzącym tygodniu będziesz musiała pokonać kilka przeszkód na drodze do awansu, dlatego energia i pozytywne nastawienie są niezwykle ważne. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno w sprawach osobistych, jak i zawodowych. Powstrzymaj się jedynie od dużych wydatków, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię swoim wyznaniem.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: RAK

Horoskop na 05.04.2020 obiecuje osobom spod znaku Raka bardzo spokojny i przyjemny dzień. Rozmowa z zaufanym przyjacielem pomoże Ci odnaleźć rozwiązanie problemu, który wydaje Ci się nie do pokonania. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: LEW

Przed Tobą dość nudny dzień. Ze względu na chwilową stagnację możesz stracić dobry nastrój, jednak Gwiazdy obiecują poprawę wraz z nadejściem nowego tygodnia. Bliska osoba prawdopodobnie zaskoczy Cię miłą niespodzianką.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: PANNA

Osoby spod znaku Panny muszą się dziś wyciszyć. Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie, aby nie doprowadzić do przemęczenia. Niektóre przedstawicielki znaku podejmą dziś niezbyt rozsądne decyzje miłosne, jednak horoskop nie przewiduje żadnych konsekwencji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: WAGA

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, uważanie przeanalizuj swoje możliwości. Gwiazdy nie wykluczają, że nowe wyzwanie może Cię przytłoczyć. Pomimo wszystko, nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: SKORPION

Horoskop na niedzielę przepowiada Skorpionom dzień pełen miłości. Poświęć jak najwięcej czasu ukochanej osobie, a harmonia na długo zagości w Twoim związku. Także samotne przedstawicielki znaku mają szansę na nowe doświadczenie miłosne.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują, aby w Twoim życiu zaszły znaczące zmiany, a na pewno nie stanie się to dziś. Postaraj się jednak nie zaniedbać przynajmniej podstawowych obowiązków domowych. W miłości również bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: KOZIOROŻEC

Horoskop na 05.04.2020 obiecuje osobom spod znaku Koziorożca spokojny i przyjemny dzień. Nie rozpoczynaj dziś nowych projektów – Gwiazdy podpowiadają, że w najbliższej przyszłości będziesz miała szansę na więcej możliwości.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: WODNIK

Pomimo dość napiętej atmosfery wokół Ciebie, nie stracisz dobrego samopoczucia. Nawet kąśliwe uwagi rywali nie wyprowadzą Cię dziś z równowagi. Z tego powodu wszystko ułoży się po Twojej myśli, także w sprawach miłosnych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA NIEDZIELĘ 05.04: RYBY

Horoskop na niedzielę przepowiada osobom spod znaku Ryb przyjemny, ale pracowity dzień. Nie bierz jednak na siebie zbyt wiele, aby nie doprowadzić do przemęczenia i gorszego samopoczucia. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.