Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie Twój dzień? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Przepowiednia na 10.03.2020

Redakcja VIVA! 10 marca 2020 07:12
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 10.03 przepowiada dość spokojny dzień. To doskonały moment na odbudowanie poprawnej relacji z otoczeniem. Znaki zodiaku skupią się dzisiaj na komunikacji, a nie obowiązkach służbowych.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą musiały skupić się na obowiązkach służbowych. Twoja sytuacja finansowa ulegnie pogorszeniu, dlatego nie odmawiaj żadnego dodatkowego źródła dochodu. Jedynie relacja miłosna nie będzie Cię martwić – możesz liczyć na przyjemny wieczór u boku ukochanej osoby.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: BYK

Horoskop na wtorek namawia do pilnego rozwiązania niektórych problemów zawodowych. Zastanów się również, w jaki sposób możesz odzyskać zaległy dług. Gwiazdy nie wykluczają nieprzyjemnej kłótni z najbliższymi – postaraj się opanować emocje, aby nikogo nie urazić.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Bliźniąt będą dziś wyjątkowo zniechęcone do ciężkiej pracy. Nie zmuszaj się do pewnych rzeczy, jeśli Twoje samopoczucie jest coraz gorsze – przemęczenie doprowadzi do przykrych konsekwencji zdrowotnych. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: RAK

Horoskop na 10.03.2020 przewiduje, że nie będzie to łatwy dzień dla niektórych osób spod znaku Raka. Prawdopodobnie nie uda Ci się zrealizować jednego z projektów, który miałby duży wpływ na Twoją przyszłość. Gwiazdy podpowiadają jednak, że już wkrótce otrzymasz drugą szansę. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: LEW

Pomimo dość spokojnej atmosfery dnia, powinnaś szczególnie uważać na wszelkie transakcje finansowe. Horoskop nie wyklucza nieprzyjemności, wynikających z próby oszustwa. Samotne przedstawicielki znaku powinny zdecydować się na pierwszy krok – wybrana osoba odpowie wzajemnością.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny wykorzystać sprzyjające warunki rozwoju zawodowego. Im szybciej podejmiesz decyzję o zmianie pracy, tym większe będą Twoje szanse na sukces. Jedynie sprawy miłosne mogą Cię dzisiaj martwić. Bliska osoba może sprowokować nieprzyjemną kłótnię.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: WAGA

Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków zrobi wrażenie zarówno na współpracownikach, jak i na przełożonych. Prawdopodobnie otrzymasz dziś należną nagrodę za wysiłek, włożony w kilka ostatnich projektów. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: SKORPION

Horoskop na wtorek zapewni osobom spod znaku Skorpiona pozytywne emocje. Spotkanie z przyjaciółmi zmotywuje Cię do pewnych zmian, które pozytywnie wpłyną na najbliższą przyszłość. Nie obawiaj się trudnych decyzji – nie popełnisz dziś błędu. Również relacja miłosna zacznie układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: STRZELEC

Przed Tobą pracowity, dość chaotyczny dzień. Ze względu na nadmiar obowiązków, postaraj się być bardziej czujna – nawet najmniejsza pomyłka może mieć nieoczekiwane konsekwencje. Samotne osoby spod znaku Strzelca czeka przyjemna niespodzianka.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przewidują pozytywne zmiany w życiu niektórych Koziorożców. Niewykluczone, że otrzymasz ciekawa propozycję współpracy, która znacznie zwiększy Twój zysk. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, przeanalizuj swoje umiejętności. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: WODNIK

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Wodnika muszą zwrócić większą uwagę na swoje samopoczucie. Niespodziewane kłopoty zdrowotne pozbawią Cię energii, a rozpoczęte niedawno projekty zawodowe przepadną. Bliska osoba chętnie się Tobą zaopiekuje, o ile szczerze poprosisz o wsparcie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 10.03: RYBY

Horoskop na 10.03.2020 nie wyklucza, że niektóre osoby spod znaku Ryb podejmą dziś poważną decyzję – o przeprowadzce, zmianie pracy, albo rewolucji w życiu uczuciowym. Gwiazdy zapewniają, że nie popełnisz błędu, jeśli zaufasz swojej intuicji. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.