Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy Dzień Kobiet będzie dla Ciebie udany? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 08.03.2020

Redakcja VIVA! 8 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 08.03 zwiastuje szczęście tym znakom zodiaku, które nie będą obawiać się zdecydowanych działań. Gwiazdy nie wykluczają, że właśnie dziś uda się doprowadzić do końca projekty, które wcześniej skazane były na porażkę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: BARAN

Osoby spod znaku Barana poświęcą dużo czasu myślom o przyszłości. Gwiazdy przypominają, że masz szansę na osiągnięcie upragnionego celu, o ile wykażesz się wytrwałością i odpowiedzialnością. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: BYK

Prawdopodobnie powrócisz dziś do jednego z zainteresowań, na które wcześniej nie miałaś czasu. Niewykluczone, że przypadkowo odnajdziesz w nim rozwiązanie męczących Cię problemów. Relacja miłosna zacznie układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: BLIŹNIĘTA

Horoskop na niedzielę podpowiada, że powinnaś wykorzystać okazję na zmianę pracy, nawet jeśli obawiasz się nowych obowiązków. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego podejmij odważną decyzję. Bliska osoba okaże Ci niezastąpione wsparcie, o ile poprosisz o szczerą rozmowę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: RAK

Osoby spod znaku Raka nie mogą liczyć na znaczące zmiany w życiu zawodowym, jednak sprawy miłosne zaczną układać się zupełnie inaczej. Gwiazdy nie wykluczają, że zdecydujesz się na poważny krok w obecnym związku. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie poznają kogoś wyjątkowego.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: LEW

Horoskop na 08.03.2020 przepowiada, że spełnisz dziś jedno ze swoich pragnień. Pamiętaj, że Twój sukces zależny jest jedynie od Twoich umiejętności i wiary we własne możliwości. Bliska osoba szykuje dla Ciebie przyjemną niespodziankę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: PANNA

Przed Tobą dość spokojny, ale jednocześnie trudny dzień. Powstrzymaj się od krytyki najbliższych Ci osób, jeśli nie chcesz wywołać kłótni, która negatywnie wpłynie na waszą relację. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: WAGA

Osoby spod znaku Wagi skupią się dziś na rozwoju osobistym. Zastanów się, jakie umiejętności powinnaś podszkolić – horoskop przepowiada sukces w tym temacie. Ukochana osoba może wymusić na Tobie zobowiązanie, z którego nie będziesz mogła się wycofać.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: SKORPION

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, rozważ ewentualne konsekwencje. Prawdopodobnie nie popełnisz dziś błędu, jednak nawet drobne potknięcie nie doprowadzi do niczego dobrego. W relacji miłosnej warto powstrzymać się od krytyki. Bliska osoba może tego nie wytrzymać.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: STRZELEC

Horoskop na niedzielę zaleca wszystkim osobom spod znaku Strzelca należny odpoczynek. Zadbaj o swoje samopoczucie, jeśli nie chcesz, aby problemy zdrowotne pojawiły się w najmniej odpowiednim momencie. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Miłe niespodzianki i przyjemne spotkania z przyjaciółmi dodadzą Ci energii, a szczera rozmowa z najbliższymi zmotywuje do dalszego działania i osiągania nowego celu. Los będzie Ci dziś sprzyjał.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: WODNIK

Horoskop na 08.03.2020 przepowiada dość pracowity i trudny dzień. Prawdopodobnie będziesz musiała wywiązać się z obowiązków, o których nieświadomie zapomniałaś – brak odpowiedniej reakcji nie jest wskazany. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 08.03: RYBY

Przed Tobą przyjemny i spokojny dzień. Im więcej czasu poświęcisz sobie i rzeczom, które sprawiają Ci przyjemność, tym lepsze będzie Twoje samopoczucie. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie wybiorą się dziś na romantyczne spotkanie, które wiele zmieni w ich życiu. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.