Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju powitasz kolejny dzień marca? Sprawdź swój horoskop na czwartek

Co wydarzy się 26.03.2020?

Redakcja VIVA! 26 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop na 26.03.2020 przewiduje dość spokojny dzień dla większości znaków zodiaku, ale niektóre z nich nie unikną nieporozumień, szczególnie na tle miłosnym. Gwiazdy podpowiadają, że warto zachować pozytywne nastawienie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: BARAN

Gwiazdy podpowiadają, że im bardziej będziesz dziś życzliwa, tym więcej zyskasz. Postaraj się powstrzymać od bezpodstawnej krytyki i nie podejrzewaj najbliższych o błędy, których nie popełnili. W relacji miłosnej sprawdzą się te same zasady.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: BYK

Horoskop na czwartek podpowiada wszystkim osobom spod znaku Byka, że nadszedł czas na porządki, zarówno w miejscu zamieszkania, jak i w życiu. Dziś bez żalu pozbędziesz się rzeczy, które nie są Ci potrzebne, a także zerwiesz relacje z toksycznymi osobami. Los będzie Ci sprzyjał.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują żadnych znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Bliźniąt. To doskonały moment na odnowienie kontaktu z osobami, za którymi tęsknisz. Niektóre samotne przedstawicielki znaku otrzymają dziś istotną obietnicę...

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: RAK

Horoskop na 26.03.2020 zachęca do nauki nowych rzeczy – im więcej czasu temu poświęcisz, tym lepszy rezultat osiągniesz. Nabyte umiejętności wpłyną na rozwój Twojej kariery, prawdopodobnie szybciej, niż się spodziewasz. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: LEW

Zanim zaangażujesz się w nowy projekt zawodowy, przeanalizuj ewentualne ryzyko, szczególnie pod względem finansowym. Gwiazdy ostrzegają, że nie odzyskasz tego, co stracisz. Ukochana osoba może wymagać od Ciebie zbyt wiele. Nie ukrywaj prawdziwych emocji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: PANNA

Osoby spod znaku Panny prawdopodobnie będą musiały zmierzyć się z konkurencją. Odniesiesz sukces, jeśli zachowasz spokój i opanowanie nawet w najtrudniejszej sytuacji. Gwiazdy pocieszają, że sprawy miłosne zaczną układać się po Twojej myśli.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: WAGA

Osoby spod znaku Wagi czeka dość chaotyczny i napięty dzień. Nieporozumienia rodzinne, wynikające z braku kompromisu, mogą skutecznie popsuć Ci nastrój. Postaraj się powstrzymać negatywne emocje, aby przywrócić harmonię do relacji z najbliższymi.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: SKORPION

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dzisiaj na poszukiwaniu nowych sposobów na rozwój kariery. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na duże zmiany, a inne jedynie podniosą swoje kwalifikacje. Niezależnie od wyboru, posłuchaj swojej intuicji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: STRZELEC

Horoskop na czwartek nie przewiduje żadnych zmian w życiu osób spod znaku Strzelca. Poświęć czas na relaks i ulubione hobby, aby odzyskać dobry nastrój. Szczera rozmowa z bliską osobą może zmotywować Cię do spełnienia jednego z marzeń.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie zaczniesz działać zgodnie z zasadą „niemożliwe nie istnieje”. Horoskop przewiduje sukces, o ile zachowasz rozsądek i nie zgubi Cię nadmierna pewność siebie. Powstrzymaj się również od ujawniania swoich planów, nawet najbliższym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika skoncentrują się na życiu uczuciowym. Twoja niepewność zacznie wpływać na trwający związek, dlatego postaraj się podjąć ostateczną decyzję co do przyszłości. Samotne przedstawicielki znaku powinny odważyć się na szczere wyznanie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 26.03: RYBY

Horoskop na czwartek przepowiada spokojny i przyjemny dzień. Zarówno sprawy służbowe, jak i prywatne, zaczną układać się po Twojej myśli. Nieprzyjemne nieporozumienie finansowe może Cię zmartwić, ale szybko rozwiążesz ten problem. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.