Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie Twój dzień? Sprawdź swój horoskop na czwartek!

Przepowiednia na 02.04.2020

Redakcja VIVA! 2 kwietnia 2020 07:10
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają dość spokojny czwartek dla większości znaków zodiaku. Jak podpowiada horoskop 2020 na 02.04, dzień będzie sprzyjał komunikacji z najbliższymi.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny zapomnieć o jakimkolwiek ryzyku, szczególnie finansowym. Niewiarygodne źródło informacji to pewny krok do poważnych kłopotów. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: BYK

Horoskop na czwartek nie przepowiada znaczących wydarzeń w Twoim życiu. Obowiązki służbowe nie będą sprawiać Ci trudności, a relacja miłosna zacznie się układać. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia i zadbaj o swoje samopoczucie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: BLIŹNIĘTA

Skoncentrujesz się dzisiaj na rozwoju swojej kariery. Niektóre osoby spod znaku Bliźniąt zdecydują się na nowy projekt zawodowy, a inne postanowią zmienić pracę w najbliższej przyszłości. Niezależnie od Twojego wyboru, los będzie Ci sprzyjał. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: RAK

Gwiazdy przepowiadają wspaniały dzień dla wszystkich Raków. Niewykluczone, że odzyskasz kontakt z osobą, która kiedyś była Ci bliska, ale z jakiegoś powodu musiałaś się z nią rozstać. Radosna atmosfera dnia zmotywuje Cię do pewnych zmian, których konsekwencje będą nieprzewidywalne, ale pozytywne.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: LEW

Horoskop na 02.04.2020 namawia wszystkie osoby spod znaku Lwa, aby poświęciły dzień sobie i swoim pragnieniom. Zastanów się, czy czujesz się spełniona, a jeśli nie – przeanalizuj, co możesz zrobić, aby to zmienić. Wszystkie Twoje dzisiejsze plany mają ogromną szansę na powodzenie.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: PANNA

Nie będzie to łatwy dzień dla niektórych osób spod znaku Panny. Zaległe obowiązki, zarówno służbowe, jak i rodzinne, zaczną Cię przytłaczać, jeśli nie zareagujesz w odpowiednim momencie. Nieprzyjemności Cię ominą, jeśli poprosisz o pomoc kogoś bliskiego.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: WAGA

Gwiazdy zapewniają, że dziś odniesiesz sukces. Taka motywacja skłoni Cię do pewnych zmian, jednak horoskop ostrzega, że każdą z nich należy dokładnie przemyśleć. Samotne przedstawicielki znaku powinny odważyć się na szczere wyznania.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: SKORPION

Przed Tobą bardzo spokojny, nieco leniwy dzień. Nie wydarzy się dzisiaj nic, co mogłoby w jakikolwiek sposób wpłynąć na Twoje życie. Skup się na sobie i swoim zdrowiu, a odzyskasz energię i chęć do działania. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: STRZELEC

Gwiazdy namawiają osoby spod znaku Strzelca do zmiany planów. Pomimo Twoich szczerych chęci, nie uda Ci się zrealizować tego, co chciałaś, ale jeśli wykażesz się elastycznym podejściem do swoich obowiązków, masz dużą szansę na rozwój kariery. Ukochana osoba szykuje dla Ciebie niespodziankę.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: KOZIOROŻEC

Niestety, horoskop ostrzega, że nie unikniesz dziś kłótni z najbliższą osobą. Prawdopodobnie będziesz musiała ponieść odpowiedzialność za błędy, które popełniłaś nieświadomie. Im bardziej będziesz szczera, tym szybciej pokonasz kryzys w tej relacji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: WODNIK

Horoskop na czwartek nie przewiduje, aby w życiu osób spod znaku Wodnika zaszły zmiany. Gwiazdy nie wykluczają jednak, że niektóre przedstawicielki znaku podejmą nieoczekiwane decyzje miłosne. Kieruj się swoją intuicją, a na pewno nie popełnisz błędu.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA CZWARTEK 02.04: RYBY

Przed Tobą dość trudny dzień. Pomimo najszczerszych chęci, nie będziesz mogła wykazać się w miejscu pracy, dlatego stracisz motywację do dalszego rozwoju. Horoskop namawia jednak do zachowania rozsądku – już wkrótce sytuacja się ustabilizuje, a Ty poczujesz smak sukcesu. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.