Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriquez
Fot. Instagram @georginagio
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriquez zaręczyli się? Fani nie mają wątpliwości!

To zdjęcie wywołało w sieci burzę!

Gabriela Czernecka 3 maja 2018 11:45
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriquez
Fot. Instagram @georginagio

Cristiano Ronaldo zaręczył się? Wygląda na to, że piłkarz w końcu postanowił się ustatkować. Na Instagramie Georginy Rodriquez, partnerki Ronaldo, pojawiło się zdjęcie, na którym ta pozuje z pierścionkiem zaręczynowym! Czyżby Cristiano w końcu planował się ustatkować?

Cristiano Ronaldo zaręczył się?

Hiszpańskie i portugalskie media żyją dziś tylko tą informacją. Cristiano Ronaldo zaręczony? Na to wygląda. Na Instagramie partnerki piłkarza, Georginy Rodriquez, pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje ona z pierścionkiem! Czy zaręczynowym? Nie wiadomo, ale zagraniczne media nie mają co do tego żadnych wątpliwości. „Moja ulubiona osoba”, podpisała zdjęcie. 

Niestety zdjęcie z Instagrama dziewczyny szybko zniknęło, ale dziennikarze Correio da Manha nie mają wątpliwości, że para postanowiła sformalizować swój związek. Co więcej, prasa dopatrzyła się, że pierścionek na ręku Georginy to biżuteria firmy Cartier, której wartość szacowana jest na około 700 tysięcy euro. Ich zdaniem zawodnik Realu Madryt z pewnością oświadczył się swojej dziewczynie, Georginie Rodriguez. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriquez: historia miłości

Czy aby na pewno? Przypomnijmy, że piłkarz był przez długi czas w związku z modelką Iriną Shayk, ale para przez cały czas trwania związku nie podjęła decyzji o jego sformalizowaniu. Wówczas mówiono, że modelka  namawiała piłkarza na ślub, ale ten nie był do tego zbyt chętny. W końcu para się rozstała, a niecałe dwa lata po tym wydarzeniu Irina jest szczęśliwą mamą i partnerką Bradley Coopera.

Po rozstaniu z Iriną Cristiano padł ofiarą plotek, które pojawiają się od samego początku jego kariery. Nieustannie sugerowano, że jest gejem, a tymczasem Cristiano związał się z kolejną modelką. Cristiano i Georgina poznali się pod koniec 2016 roku. Niecały rok później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, córka Alana Martina. Wspólnie para wychowuje także pozostałe dzieci Cristiano Ronaldo, które urodziła mu surogatka: Cristiano Ronaldo Juniora oraz bliźniaki, Mateo i Evę. 

Czy Cristiano Ronaldo wreszcie jest gotowy, by się ustatkować? Zdjęcie Georginy Rodriquez bardzo szybko zniknęło z Instagrama, ale mówi się, że jeśli para będzie chciała podzielić się tą informacją z fanami, z pewnością nie przejdzie ona bez echa! Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie dobrych wiadomości przez samego piłkarza.  

Georgina Rodriquez, Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @georginarodriquez

Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Fot. Instagram @georginagio

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!