Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Adama Małysza zaręczyła się! „Tak” powiedziała w Barcelonie

Podzieliła się także z fanami zdjęciem pierścionka

Gabriela Czernecka 4 kwietnia 2019 11:28
Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz

Córka Adama Małysza, Karolina, zaręczyła się! Wspaniałą wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Wygląda na to, że jedyna córka Adama i Izy Małyszów niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Kim jest jej partner i jak wygląda pierścionek zaręczynowy? Poznajcie szczegóły. 

Córka Adama Małysza zaręczyła się

Adam Małysz swego czasu odnosił spektakularne sukcesy w świecie sportu. Gdy zdobywał swój pierwszy medal na zimowych igrzyskach, jego córka miała zaledwie pięć lat. Czas jednak szybko płynie. Karolina Małysz skończyła 21 lat i właśnie… zaręczyła się! Radosną nowiną podzieliła się z internautami na swoim Instagramie.

Na co dzień Karolina Małysz studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Rzadko udziela wywiadów i stara się unikać medialnych wystąpień: „Jestem nieśmiała. Do tego bardzo przejmuje się opinią innych. Mocno przeżywam każdy artykuł w serwisach plotkarskich na mój temat”, mówiła jakiś czas temu Sportowym Faktom. Wielokrotnie podkreślała: Nie chcę być celebrytką, to mnie w ogóle nie interesuje. Czasem proszę tatę o pomoc, ale nigdy nie wymagam, aby wykorzystał do tego swoją sławę”. 

Co nieco na temat swojego życia prywatnego ujawnia na swoim koncie na Instagramie. Właśnie podzieliła się z fanami ważnym wydarzeniem. Córka Adama Małysza zaręczyła się! Wspaniała wiadomość opatrzona została fotografią, na której mamy okazję podziwiać zarówno ukochanego, jak i pierścionek zaręczynowy. Wygląda na to, że Karolina przyjęła oświadczyny od swojego partnera podczas wycieczki do Barcelony.

Kim jest narzeczony Karoliny Małysz? To Kamil Czyż. Według wielu źródeł para zna się od przedszkola, a spotyka od conajmniej dwóch lat. Partner Karoliny Małysz studiuje turystykę i rekreację, a w wolnych chwilach jest instruktorem narciarskim. Para często razem podróżuje. Kamil oświadczył się ukochanej właśnie podczas jednego ze wspólnych wyjazdów. Zakochanym serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Czyż (@kamil_czyz)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?