Caroline Wozniacki jest w ciazy
O TYM SIĘ MÓWI

Caroline Wozniacki jest w ciąży. Znamy termin porodu i płeć dziecka

Szczęście tenisistki świętują siostry Radwańskie

Aleksandra Andrzejak 12 lutego 2021 06:57
Caroline Wozniacki jest w ciazy

Caroline Wozniacki, tenisistka znana na całym świecie i serdeczna przyjaciółka Agnieszki Radwańskiej, ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że jest w ciąży. Poza wspaniałą nowiną, podzieliła się z obserwatorami także terminem porodu i płcią dziecka.

Caroline Wozniacki i David Lee - ślub

Caroline Wozniacki i David Lee wzięli ślub w 2019 roku we Włoszech. Podczas ceremonii towarzyszyło im 120 osób. Wśród gości nie zabrakło gwiazd sportu. Pojawili się m.in. Serena Williams,  siostry Agnieszka i Ula Radwańskie, tenisistka Angelique Kerber, zawodnicy NBA Pau Gasoli Harrison Barnes oraz były zawodnik NFL Jesse Palmer.

Caroline Wozniacki jest w ciąży

Niecałe dwa lata temu duńska tenisistka polskiego pochodzenia zachwycała ślubną kreacją od Oscara de la Renty, właśnie ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w ciąży. Wspaniałą nowinę potwierdził mąż Caroline, dodając ich wspólne zdjęcie z symboliczną tabliczką również na swój profil. 

Caroline Wozniacki - termin porodu i płeć dziecka

Na swoim profilu na Instagramie Caroline Wozniacki dodała zdjęcie, na którym widać tabliczkę z napisem „Baby Girl Coming June 2021”, czyli „Mała dziewczynka przyjdzie na świat w czerwcu 2021”, a także zdjęcie z badań USG i małe sportowe buciki.

Nie możemy się doczekać czerwca, kiedy spotkamy się z naszą małą córeczką – napisała szczęśliwa zawodniczka. - podpisała zdjęcie na Instagramie przyszła mama

Wśród gratulacji na profilach pary czytamy komentarze od sióstr Radwańskich, Sereny Williams, a także stowarzyszeń tenisowych jak WTA czy ATP. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.