Britney Spears, Sam Asghari
Fot. Britney Spears, Sam Asghari
HISTORIA MIŁOŚCI

Zaręczyli się po pięciu latach związku, oczekują dziecka. Tak kochają się Britney Spears i Sam Asghari

Tancerz wspierał ukochaną w najtrudniejszych chwilach

Rafał Kowalski 12 kwietnia 2022 13:55
Britney Spears, Sam Asghari
Fot. Britney Spears, Sam Asghari

Jesienią zeszłego roku informowaliśmy, że czarne chmury w końcu rozpierzchły się nad Britney Spears. Ojciec wokalistki - po latach kontrolowania jej - nareszcie nie sprawuje już nad nią kurateli. Poza tym artystka w tym samym czasie przyjęła oświadczyny od Sama Asghariego. Tancerz wspierał ją, gdy ona nie dawała sobie rady z codziennością. Teraz wyszli na prostą i oczekują na narodziny wspólnego potomka.

Britney Spears i Sam Asghari – jak się poznali? Kim jest narzeczony gwiazdy?

Był rok 2016, gdy księżniczka popu nagrywała klip do piosenki Slumber Party. Na planie poznała przystojnego tancerza, który chwilę później stał się jej chłopakiem. Para potwierdziła, że jest razem podczas Sylwestra 2016.

Sam Asghari jest 28-letnim modelem i tancerzem pochodzącym z Teheranu. Irańczyk opuścił swój kraj wraz z ojcem i trzema siostrami, gdy miał 12 lat. Od 16 lat mieszka w Los Angeles.

CZYTAJ TEŻ: Siostra Brtiney Spears jest fałszywa?! Wokalistka walcząca o wolność opublikowała wymowny wpis. Artystce ma chcieć pomóc sama Madonna

Britney Spears, Sam Asghari zaręczyny
Fot. J. Merritt/Getty Images
Narzeczony Britney od lat wspierał ją w konflikcie między wokalistką a jej ojcem, który kontrolował każdy jej krok, sprawując kuratelę nad córką. „Teraz ważne jest, aby ludzie zrozumieli, że nie mam szacunku dla kogoś, kto próbuje kontrolować nasz związek i nieustannie rzuca nam przeszkody. (...) Moim zdaniem Jamie to totalny ku*as. Nie będę wdawać się w szczegóły, ponieważ zawsze szanowałem naszą prywatność, ale jednocześnie nie przyjechałem do tego kraju, aby nie móc wyrazić swojej opinii i wolności”, mówił Asghari kilka lat temu.

Zakochanych dzieli 13 lat, ale fani podkreślają w komentarzach, że w ogóle tego po nich nie widać. Wczoraj narzeczeni podzielili się radosną informacją o tym, że Britney znów jest w ciąży. Co ciekawe, wokalistka zauważyła taką możliwość podczas urlopu na Hawajach, gdy nie była - mimo diety - tak szczupła, jakby tego chciała. Test ciążowy potwierdził przypuszczenia jej ukochanego, że będą mieli dzidziusia.

„Małżeństwo i dzieci są naturalną częścią silnego związku przepełnionego miłością i szacunkiem. Bycie ojcem to coś, o czym zawsze marzyłem i traktuję to bardzo poważnie. To najważniejsze zadanie, którego kiedykolwiek musiałem się podjąć”, napisał dziś tancerz w sieci.

Zagraniczne media już spekulują, czy para będzie mieć córkę czy syna. Gwiazda pop marzy podobno o dziewczynce. Na razie jest mamą dwóch nastoletnich chłopców z jednego z poprzednich związków.

Zaręczyny Britney Spears i Sama Asghariego. Będzie ślub?

Przypomnijmy, że zostanie rodzicami to nie jest jedyna rzecz, jaka czeka zakochanych. Co ze ślubem? Była połowa września 2021, gdy polscy fani Britney Spears grzecznie spali, a artystka i jej ukochany ogłosili w sieci, że są już narzeczonymi. Wokalistka powiedziała TAK, gdy Sam Asghari zapytał ją, czy zostanie jego żoną. Zarówno księżniczka popu, jak i przystojny model wrzucili na swoje Instagramy okolicznościowe posty, w których nie brakowało czułości.

Britney Spears, Sam Asghari, 2019, Daytime Beauty Awards

Britney Spears, Sam Asghari, 2019, Daytime Beauty Awards
Fot. Tommaso Boddi/Getty Images
Szczegóły zaręczyn nie są do końca znane, choć rąbka tajemnicy uchylił agent Asghariego. „On i Britney uczynili dziś swój długotrwały związek oficjalnym. Jestem głęboko poruszony wsparciem, oddaniem i miłością, jakie im okazano. Jestem dumny z tego, że możemy świętować i potwierdzić zaręczyny ", mówił mediom Brandon Cohen.

Zdradził też, że pierścionek dla artystki zaprojektowany przez jubilera z Nowego Jorku Romana Malayeva. Brylant ma cztery karaty a wewnątrz złotej obrączki wygrawerowano napis "lwica".

Sam Asghari będzie trzecim mężem księżniczki popu. Czekamy na pierwsze szczegóły ślubu. Serdecznie gratulujemy! 

ZOBACZ TEŻ: Britney Spears przeszła przez piekło. Dziś ujawnia dramatyczne kulisy kurateli ojca

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.