Britney Spears, Sam Asghari
Fot. Britney Spears, Sam Asghari
O TYM JEST GŁOŚNO

Britney Spears zaręczyła się po pięciu latach związku! Kim jest jej narzeczony Sam Asghari?

Artystka otrzymała wyjątkowy pierścionek

Rafał Kowalski 13 września 2021 11:10
Britney Spears, Sam Asghari
Fot. Britney Spears, Sam Asghari

Czarne chmury w końcu rozpierzchły się nad Britney Spears. Ojciec wokalistki - po latach kontrolowania jej - nareszcie chce od sądu zniesienia kurateli. Poza tym mocno zakochana artystka przyjęła oświadczyny od Sama Asghariego. Para jest ze sobą od pięciu lat. Jak wyglądał pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny Britney Spears i Sama Asghariego

Polscy fani Britney Spears grzecznie spali, gdy artystka i jej ukochany ogłosili w sieci, że są już narzeczonymi. Wczoraj wokalistka powiedziała TAK, gdy Sam Asghari zapytał ją, czy zostanie jego żoną. Zarówno księżniczka popu, jak i przystojny model wrzucili na swoje Instagramy okolicznościowe posty, w których nie brakuje czułości.

Szczegóły zaręczyn nie są do końca znane, choć rąbka tajemnicy uchylił agent Asghariego. „On i Britney uczynili dziś swój długotrwały związek oficjalnym. Jestem głęboko poruszony wsparciem, oddaniem i miłością, jakie im okazano. Jestem dumny z tego, że możemy świętować i potwierdzić zaręczyny ", mówił mediom Brandon Cohen.

Zdradził też, że pierścionek dla artystki zaprojektowany przez jubilera z Nowego Jorku Romana Malayeva. Brylant ma cztery karaty a wewnątrz złotej obrączki wygrawerowano napis "lwica".

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TEŻ: Britney Spears przeszła przez piekło. Dziś ujawnia dramatyczne kulisy kurateli ojca

Britney Spears i Sam Asghari – jak się poznali? Kim jest narzeczony gwiazdy?

Był rok 2006, gdy księżniczka popu nagrywała klip do piosenki Slumber Party. Na planie poznała przystojnego tancerza, który chwilę później stał się jej chłopakiem. Para potwierdziła, że jest razem dopiero podczas Sylwestra 2016.

Sam Asghari jest 27-letnim modelem i tancerzem pochodzącym z Teheranu. Irańczyk opuścił swój kraj wraz z ojcem i 3 siostrami, gdy miał 12 lat. Od 15 lat mieszka w Los Angeles.

CZYTAJ TEŻ: Siostra Brtiney Spears jest fałszywa?! Wokalistka walcząca o wolność opublikowała wymowny wpis. Artystce ma chcieć pomóc sama Madonna

Narzeczony Britney od lat wspierał ją w konflikcie między wokalistką a jej ojcem, który kontrolował każdy jej krok sprawując kuratelę nad córką. „Teraz ważne jest, aby ludzie zrozumieli, że nie mam szacunku dla kogoś, kto próbuje kontrolować nasz związek i nieustannie rzuca nam przeszkody. (...) Moim zdaniem Jamie to totalny ku*as. Nie będę wdawać się w szczegóły, ponieważ zawsze szanowałem naszą prywatność, ale jednocześnie nie przyjechałem do tego kraju, aby nie móc wyrazić swojej opinii i wolności”, mówił Asghari kilka lat temu.

Zakochanych dzieli 13 lat, ale fani podkreślają w komentarzach, że w ogóle tego po nich nie widać.

Sam Asghari będzie trzecim mężem księżniczki popu. Czekamy na pierwsze szczegóły ślubu. 

Britney Spears, Sam Asghari zaręczyny
Fot. J. Merritt/Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.