Britney Spears w trzeciej ciąży
Fot. Isaac Brekken/Getty Images for Clear Channel)
Z OSTATNIEJ CHWILI

Britney Spears jest w ciąży! Piosenkarka spodziewa się 3. dziecka. Opublikowała specjalny post

Napisała w nim o bliźniakach..!

Rafał Kowalski 11 kwietnia 2022 22:22
Britney Spears w trzeciej ciąży
Fot. Isaac Brekken/Getty Images for Clear Channel)

Kilka chwil temu Britney Spears ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się kolejnego dziecka. Będzie to trzecia pociecha amerykańskiej gwiazdy, która jest już mamą Seana Prestona i Jaydena Jamesa - owoców jej burzliwego związku z Kevinem Federlinem. Chłopcy są dziś nastolatkami, ale za kilka miesięcy powitają na świecie rodzeństwo.

Britney Spears – wpis z informacją o ciąży. Co wyjawiła?

Niedawno piosenkarka wybrała się z ukochanym na Hawaje. Tam zauważyła zmiany w swoim ciele. „Bardzo dużo schudłam, aby móc wyruszyć w podróż na Maui. Okazuje się, że tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam sobie: Co się stało z moim brzuchem? A mój mąż powiedział: Jesteś w ciąży spożywczej!”, śmiała się w sieci ukochana Sama Asghariego.

Badanie potwierdziło jednak radosną nowinę – Britney znów zostanie mamą! Ilu dzieci? Wokalistka zastanawia się głośno, czy będą to bliźniaki. „Zrobiłam test ciążowy i teraz już na pewno wiem, że... Urodzę dziecko! Cztery dni później miałam jeszcze większą ciążę spożywczą. A więc rośnie! Jeśli tam jest dwójka dzieci, to chyba odlecę”, czytamy w poście.

Gwiazda zastrzegła, że nie będzie teraz pokazywać się często publicznie, bo nie chce natknąć się na paparazzi. Zdecydowanie woli ten czas poświęcić sobie. Zamierza między innymi praktykować jogę.

Sprawdź też: Britney Spears kończy 40 lat. Księżniczka popu padła ofiarą sławy, mediów i własnej rodziny

Britney Spears o depresji w ciąży

Przy okazji miłej wiadomości ulubienica publiczności na całym świecie wróciła wspomnieniami do czasu, kiedy była w poprzedniej ciąży. „Za mną trudny czas. Kiedy byłam w ciąży, miałam depresję okołoporodową. To było absolutnie straszne. Kobiety nie mówiły o tym wcześniej. Niektórzy ludzie uważali to za niebezpieczne, gdy kobieta skarżyła się, że ma problemy, mając dziecko w sobie”, napisała zmartwiona.

Na szczęście wie, że dziś może pozwolić sobie na wszystkie emocje, które staną na jej drodze. I nikt jej nie oceni, bo czasy bardzo się zmieniły. „Teraz kobiety mówią o tym codziennie Dzięki Bogu nie musimy udawać tego bólu. Nie jest pilnie strzeżonym sekretem”, dodała Britney.

Czytaj również: Po 13 latach kończy się koszmar Britney Spears! Ojciec nie będzie już sprawował kurateli

Wierzymy, że trzecia ciąża artystki przebiegnie bez komplikacji. Wszystkiego najlepszego! 

Britney Spears i Sam Asghari spodziewają się dziecka

Britney Spears w ciąży, Sam Asghari
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Britney Spears w trzeciej ciąży
Fot. Isaac Brekken/Getty Images for Clear Channel)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.