Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Karczmarczyk dodała zmysłowe zdjęcie. Internauta zniesmaczony: „Trzeba się szanować”

Aktorka odpowiedziała!

Gabriela Czernecka 19 października 2019 20:26
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Anna Karczmarczyk dodała na swój profil bardzo zmysłowe zdjęcie! Jeden z internautów mocno skrytykował gwiazdę za to zachowanie. Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać...

Anna Karczmarczyk nago na Instagramie

Anna Karczmarczyk chętnie dzieli się w sieci swoimi zdjęciami. Najczęściej na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia z podróży, romantyczne zdjęcia z ukochanym oraz fotografie, które ujawniają kulisy jej pracy jako aktorki. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie, które promuje najnowszą sztukę z jej udziałem. Na fotografii Ania Karczmarczyk pozuje nago.

Aktorka uchodzi za jedną z najpiękniejszych gwiazd młodego pokolenia. Nie ma co ukrywać, że każde jej zdjęcie to nie lada gratka dla jej fanów. Tak szlachetnych rysów twarzy i perfekcyjnej sylwetki mogłaby pozazdrościć jej niejedna dziewczyna. Większość zwróciła uwagę na to, że jest to zdjęcie zrobione na potrzeby nowej sztuki, która jak czytamy w opisie „obnaża dojrzałych ludzi z ich słabości, z zagubienia w dorosłości i presji społeczeństwa”. Okazuje się jednak, że dla niektórych obserwatorów aktorki ta publikacja okazała się zbyt odważna. Jeden z nich zdecydował się swoje oburzenie wyrazić w poście pod zdjęciem.  

„Publicznie pokazywać gołe ciało. A nie, przepraszam, przecież się Pani zasłania. Trochę się trzeba jednak szanować...”, napisał jeden z obserwatorów. aktorka nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi! „Czasami warto zachować otwarty umysł”, napisała. A jak Wam się podoba odważne zdjęcie Ani Karczmarczyk? Zobaczcie i oceńcie sami.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.