Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Karczmarczyk dodała zmysłowe zdjęcie. Internauta zniesmaczony: „Trzeba się szanować”

Aktorka odpowiedziała!

Gabriela Czernecka 19 października 2019 20:26
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Anna Karczmarczyk dodała na swój profil bardzo zmysłowe zdjęcie! Jeden z internautów mocno skrytykował gwiazdę za to zachowanie. Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać...

Anna Karczmarczyk nago na Instagramie

Anna Karczmarczyk chętnie dzieli się w sieci swoimi zdjęciami. Najczęściej na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia z podróży, romantyczne zdjęcia z ukochanym oraz fotografie, które ujawniają kulisy jej pracy jako aktorki. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie, które promuje najnowszą sztukę z jej udziałem. Na fotografii Ania Karczmarczyk pozuje nago.

Aktorka uchodzi za jedną z najpiękniejszych gwiazd młodego pokolenia. Nie ma co ukrywać, że każde jej zdjęcie to nie lada gratka dla jej fanów. Tak szlachetnych rysów twarzy i perfekcyjnej sylwetki mogłaby pozazdrościć jej niejedna dziewczyna. Większość zwróciła uwagę na to, że jest to zdjęcie zrobione na potrzeby nowej sztuki, która jak czytamy w opisie „obnaża dojrzałych ludzi z ich słabości, z zagubienia w dorosłości i presji społeczeństwa”. Okazuje się jednak, że dla niektórych obserwatorów aktorki ta publikacja okazała się zbyt odważna. Jeden z nich zdecydował się swoje oburzenie wyrazić w poście pod zdjęciem.  

„Publicznie pokazywać gołe ciało. A nie, przepraszam, przecież się Pani zasłania. Trochę się trzeba jednak szanować...”, napisał jeden z obserwatorów. aktorka nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi! „Czasami warto zachować otwarty umysł”, napisała. A jak Wam się podoba odważne zdjęcie Ani Karczmarczyk? Zobaczcie i oceńcie sami.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.