Zobacz ich wspólne zdjęcia

Olga Figaszewska 7 lipca 2023 11:10

Anna Karczmarczyk i jej ukochany, Pascal Litwin, stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Aktorka znana między innymi z roli w Na dobre i na złe oraz serialu Za marzenia  dopiero po pewnym czasie podzieliła się z internautami wyjątkowymi kadrami ze ślubu. Jak poznała swojego przyszłego męża i jak potoczyła się ta relacja? Poznaj ich historię!

Poznanie, zaręczyny, ślub Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina. Kim jest ukochany gwiazdy? 

Połączył ich... taniec! Para poznała się w czasie, gdy aktorka brała udział w Tańcu z Gwiazdami w 2016 roku. Pascal pracował w Rochstarze, firmie produkującej taneczne show. Kim dokładnie jest ukochany aktorki? To znany producentem telewizyjny, CEO Hi.Lea Productions, związany również z branżą PR i marketingiem.

W przypadku pary to była miłość od pierwszego wejrzenia! Po kilku miesiącach znajomości, zaręczyli się! Tak Anna Karczmarczyk wspominała ten dzień w rozmowie z Faktem: „Zaręczyny odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka, było bardzo romantycznie, pięknie jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje”.

Ze ślubem postanowili jednak trochę poczekać. „Na razie nie mamy czasu na organizowanie ceremonii ślubnej. Jestem świadoma, że czasem trzeba poczekać na salę i tak dalej. To zazwyczaj jest nawet więcej niż dwa lata. Ale nam się na razie nie spieszy”, wyznała gwiazda.

Dokładnie 7 lipca 2018 roku w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół przysięgali sobie miłość. Wydarzenie zachowali w tajemnicy. Jako pierwszy informacją o ślubie podzielił się w mediach społecznościowych mąż aktorki. Na InstaStories zamieścił wtedy zdjęcie z wielkim napisem Miłość, które opatrzył podpisem - „Na zawsze”. Dopiero po kilku dniach Anna Karczmarczyk obwieściła tę wiadomość na Instagramie publikując uroczą fotografię ze ślubu. „Mąż i Żona! ♥️ Ach, cóż to był za bal?! ”, napisała. 

Czytaj też: Oszalał na punkcie pięknej pani profesor. Ewa Florczak wzbraniała się przed romansem ze Sławomirem Orzechowskim

Narodziny dziecka Anny Karczmarczyk i 5. rocznica ślubu

Para niewiele mówi też o tym, że od lipca 2021 roku, dzielą szczęście z dzidziusiem. Aktorka opublikowała jeden post, w którym dała do zrozumienia, że została mamą. Nie wyjawiła jednak ani płci, ani imienia noworodka. „I stało się światło! Chciałabym z tego miejsca podziękować niesamowitemu, pięknie babskiemu zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za opiekę i pomoc w tych szalonych dniach. Nie mogłam trafić lepiej. Dyrekcji szpitala, każdej położnej, każdej pani doktor oraz salowym dziękuję, dziękuję, dziękuję i tule Was gorąco do serca - jesteście wspaniali”, pisała ulubienica widzów niemal dwa lata temu. „Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach. DziękujeMy już we troje”, dodała.

Dziś pociecha zakochanych ma już prawie dwa lata. Na chwilę przed urodzinami maleństwa, małżonkowie obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Artystkę zaskoczyło, jak wielu fanów pamiętało o tej ważnej dacie. „Po pierwszym zdjęciu róż dostałam od was masę, masę życzeń z okazji rocznicy. Przekazuję wszystko Pascalowi. Bardzo wam za nie dziękujemy. Jest mi bardzo miło, że pamiętacie o takich rzeczach”, powiedziała na filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych w 2022 roku.

Zobacz także: Opiekowała się nim w trakcie choroby. Historia miłości Jarosława Kreta i Kariny Zuchory

Życzymy wiele wiele miłości! 

1/4
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram/@pascallitwin
1/4

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin poznali się 6 lat temu. Aktorka brała udział w Tańcu z Gwiazdami, a Pascal pracował w firmie produkującej program

2/4
Anna Karczmarczyk ślub, Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin
Copyright @Instagram @pascalitwin
2/4

Para zaręczyła się po kilku miesiącach znajomości. 

3/4
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram/Anna Karczmarczyk
3/4

W sieci pojawiają się ich pełne czułości zdjęcia! Aż trudno oderwać od nich wzrok. 

4/4
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Copyright @Insatgram @anna_karczmarczyk
4/4

Na ślubnym kobiercu stanęli 7 lipca 2018 roku! Przy okazji rocznicy ślubu życzymy stu lat razem!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.