Zobacz ich wspólne zdjęcia

Olga Figaszewska 8 lipca 2022 13:10

Był rok 2018, gdy Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin stanęli na ślubnym kobiercu! Aktorka znana z roli w Na dobre i na złe oraz serialu Za marzenia  dopiero po czasie podzieliła się z internautami wyjątkowym zdjęciem ze ślubu... Od wczoraj bez żadnych tajemnic cieszy się w swoich mediach społecznościowych kolejną rocznicą ślubu.  Od zakochanych trudno na najnowszych zdjęciach oderwać wzrok... Poznaj historię ich miłości! 

Poznanie, zaręczyny, ślub Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina. Kim jest ukochany gwiazdy? 

Połączył ich... taniec! Para poznała się w czasie, gdy aktorka brała udział w Tańcu z Gwiazdami w 2016 roku. Pascal pracował w Rochstarze, firmie produkującej taneczne show. Kim dokładnie jest ukochany aktorki? To znany producentem telewizyjny, CEO Hi.Lea Productions, związany również z branżą PR i marketingiem.

W przypadku pary to była miłość od pierwszego wejrzenia! Po kilku miesiącach znajomości, zaręczyli się! Tak Anna Karczmarczyk wspominała ten dzień w rozmowie z Faktem: „Zaręczyny odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka, było bardzo romantycznie, pięknie jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje”.

Ze ślubem postanowili jednak trochę poczekać. „Na razie nie mamy czasu na organizowanie ceremonii ślubnej. Jestem świadoma, że czasem trzeba poczekać na salę i tak dalej. To zazwyczaj jest nawet więcej niż dwa lata. Ale nam się na razie nie spieszy”, wyznała gwiazda.

Dokładnie 7 lipca 2018 roku w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół przysięgali sobie miłość. Wydarzenie zachowali w tajemnicy. Jako pierwszy informacją o ślubie podzielił się w mediach społecznościowych mąż aktorki. Na InstaStories zamieścił wtedy zdjęcie z wielkim napisem Miłość, które opatrzył podpisem - „Na zawsze”. Dopiero po kilku dniach Anna Karczmarczyk obwieściła tę wiadomość na Instagramie publikując uroczą fotografię ze ślubu. „Mąż i Żona! ♥️ Ach, cóż to był za bal?! ”, napisała. 

Narodziny dziecka Anny Karczmarczyk i 4. rocznica ślubu

Para niewiele mówi też o tym, że od lipca 2021 roku, dzielą szczęście z dzidziusiem. Aktorka opublikowała jeden post, w którym dała do zrozumienia, że została mamą. Nie wyjawiła jednak ani płci, ani imienia noworodka. „I stało się światło! Chciałabym z tego miejsca podziękować niesamowitemu, pięknie babskiemu zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za opiekę i pomoc w tych szalonych dniach. Nie mogłam trafić lepiej. Dyrekcji szpitala, każdej położnej, każdej pani doktor oraz salowym dziękuję, dziękuję, dziękuję i tule Was gorąco do serca - jesteście wspaniali”, pisała ulubienica widzów niemal rok temu. „Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach. DziękujeMy już we troje”, dodała.

Dziś pociecha zakochanych ma już prawie rok. Na chwilę przed urodzinami maleństwa, małżonkowie obchodzą czwartą rocznicę ślubu. Artystkę zaskoczyło, jak wielu fanów pamiętało o tej ważnej dacie. „Po pierwszym zdjęciu róż dostałam od was masę, masę życzeń z okazji rocznicy. Przekazuję wszystko Pascalowi. Bardzo wam za nie dziękujemy. Jest mi bardzo miło, że pamiętacie o takich rzeczach”, powiedziała wczoraj na filmiku.

Życzymy wiele wiele miłości! 

1/4
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram/@pascallitwin
1/4

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin poznali się 6 lat temu. Aktorka brała udział w Tańcu z Gwiazdami, a Pascal pracował w firmie produkującej program

2/4
Anna Karczmarczyk ślub, Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin
Copyright @Instagram @pascalitwin
2/4

Para zaręczyła się po kilku miesiącach znajomości. 

3/4
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram/Anna Karczmarczyk
3/4

W sieci pojawiają się ich pełne czułości zdjęcia! Aż trudno oderwać od nich wzrok. 

4/4
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Copyright @Insatgram @anna_karczmarczyk
4/4

Na ślubnym kobiercu stanęli 7 lipca 2018 roku! Przy okazji rocznicy ślubu życzymy stu lat razem!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…