Kim jest mąż aktorki?

Olga Figaszewska 11 sierpnia 2018 19:55

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin miesiąc temu stanęli na ślubnym kobiercu! Cała uroczystość odbyła się w tajemnicy! Aktorka znana z roli w Na dobre i na złe oraz serialu Za marzenia  dopiero po czasie podzieliła się z internautami wyjątkowym zdjęciem ze ślubu. A kilka dni temu postanowiła kolejny raz uchylić rąbka tajemnicy. Na profilu aktorki pojawiło się niezwykle romantyczna fotografia, zrobiona podczas pierwszego tańca! Od zakochanych trudno oderwać wzrok... Poznaj historię ich miłości! 

Historia miłości Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina. Kim jest ukochany gwiazdy? 

Połączył ich... taniec! Para poznała się w czasie, gdy aktorka brała udział w Tańcu z Gwiazdami w 2016 roku. Pascal pracował w Rochstarze, firmie produkującej taneczne show. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Po kilku miesiącach znajomości, zaręczyli się! Tak Anna Karczmarczyk wspominała ten dzień w rozmowie z Faktem: „Zaręczyny odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka, było bardzo romantycznie, pięknie jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje”.

Ze ślubem postanowili jednak trochę poczekać. „Na razie nie mamy czasu na organizowanie ceremonii ślubnej. Jestem świadoma, że czasem trzeba poczekać na salę i tak dalej. To zazwyczaj jest nawet więcej niż dwa lata. Ale nam się na razie nie spieszy”, wyznała gwiazda.

Dokładnie 7 lipca 2018 roku w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół przysięgali sobie miłość. Wydarzenie zachowali w tajemnicy. Jako pierwszy informacją o ślubie podzielił się w mediach społecznościowych mąż aktorki. Na Insta Stories zamieścił zdjęcie z wielkim napisem Miłość, które opatrzył podpisem - „Na zawsze”. Dopiero po kilku dniach Anna Karczmarczyk obwieściła tę wiadomość na Instagramie publikując uroczą fotografię ze ślubu. „Mąż i Żona! ♥️ Ach, cóż to był za bal?! ”, napisała. 

Kim jest ukochany aktorki? Pascal Litwin jest znanym producentem telewizyjnym. Związany jest również z branżą PR i marketingiem. Małżeństwo chętnie zamieszcza w sieci wspólne fotografie pełne czułości. Jak oni się kochają!  

1/4
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram/@pascallitwin
1/4

Anna Karczmarczyk i Pascal Liwin poznali się dwa lata temu. Aktorka brała udział w Tańcu z Gwiazdami, a Pascal pracuje w firmie produkującej program. 

2/4
Anna Karczmarczyk ślub, Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin
Copyright @Instagram @pascalitwin
2/4

Para zaręczyła się po kilku miesiącach znajomości. 

3/4
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram/Anna Karczmarczyk
3/4

W sieci pojawiają się ich pełne czułości zdjęcia! Aż trudno oderwać od nich wzrok. 

4/4
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Copyright @Insatgram @anna_karczmarczyk
4/4

Na ślubnym kobiercu stanęli 7 lipca 2018 roku! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.