Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin
Z ŻYCIA GWIAZD

Czy Anna Karczmarczyk jest w ciąży? Fani są zachwyceni!

Aktorka pokazała wymowne zdjęcie...

Redakcja VIVA.PL 4 maja 2019 13:28
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Niecały rok temu Anna Karczmarczyk wyszła za mąż. Jej ślub z ukochanym Pascalem Litwinem odbył się w tajemnicy i dopiero po fakcie gwiazda zdradziła szczegóły uroczystości. Aktorka znana z serialu Na dobre i na złe słynie z dbałości o swoją prywatność, lecz jej fani z zaciekawieniem i uwagą śledzą najmniejsze szczegóły dotyczące jej życia osobistego. Czy właśnie wpadli na trop radosnej nowiny?

Anna Karczmarczyk niebawem zostanie mamą?

Aktorka poznała swojego męża, kiedy brała udział w programie Taniec z gwiazdami w 2016 roku. Pascal pracował w firmie produkującej taneczne show. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Dokładnie 7 lipca 2018 roku w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół przysięgali sobie miłość. Wydarzenie zachowali w tajemnicy. Ze względu na sekretny ślub Anny Karczmarczyk możemy się domyślać, że nie będzie chciała dzielić się od razu także innymi wydarzeniami ze swojego życia. Aktorka jest jednak bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie opublikowała zdjęcie, na którym ubrana w białą sukienkę cieszy się promieniami słońca. Jeden z fanów zauważył jednak, że figura gwiazdy nieco się zaokrągliła. „Oj chyba dzidziuś w środku:)”, napisał.

Czy to znaczy, że Anna Karczmarczyk i jej mąż wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami? Póki co aktorka nie skomentowała plotek, jednak z reguły nigdy nie mówi o swoim osobistym. Czy w przypuszczeniach fanów jest ziarenko prawdy? Pozostaje nam poczekać na tę wiadomość… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. nature my happiness 🕊

Post udostępniony przez Anna Karczmarczyk (@anna_karczmarczyk)

Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Fot. Insatgram @anna_karczmarczyk

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.