Zobacz ich wspólne zdjęcia

Rafał Kowalski 1 czerwca 2019 08:01

Historia miłości Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina jest jedną z tych, która mogłaby spotkać każdego z nas. Para poznała się bowiem w pracy. Aktorka spotkała ukochanego na planie Tańca z Gwiazdami, w którym występowała. Pascal Litwin był jednym z pracowników show. Po ponad dwóch latach znajomości, 27-latka i jej wybranek stanęli na ślubnym kobiercu.  Kilka dni temu zaś wybrali się na romantyczny wyjazd do  Danii...

Zdjęcia z wakacji Anny Karczmarczyk z mężem

Zakochani byli dużym wrażeniem stolicy Danii. Szczególnie spodobała się im jedna atrakcja. „Kopenhaga - miasto tętniące życiem i wolnością! @tivolicph - baśniowa kraina w samym sercu Kopenhagi - we’re in love!”, napisała aktorka po zdjęciami na swoim Instagramie. Wspomniany Park Rozrywki Tivoni to drugi na świecie najstarszy park rozrywki. Wstęp do niego jest płatny, mimo że znajduje się on w samym sercu Kopenhagi. Dzięki temu jest jednak zadbany, a liczba wpuszczanych turystów jest adekwatna do liczby atrakcji, które znajdują się na terenie Tivoni.

Fotografie wykonane podczas wyjazdu to nie jedyne wspólne zdjęcia małżeństwo, który Anna Karczmarczyk podzieliła się do tej pory w sieci. Zobaczcie najpiękniejsze momenty uchwycone przez aktorkę. 

1/5
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram
1/5

Na miejsce krótkiego odpoczynku zakochani wybrali Danię. To rzadko wybierany kierunek na wakacje

2/5
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram
2/5

Anna i Pascal byli jednak zadowoleni

3/5
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram
3/5

Para pobrała się w 2018 roku

4/5
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram
4/5

Anna Karczmarczyk zasłynęła z roli Alicji w Galeriankach

5/5
Anna Karczmarczyk, Pascal Litwin
Copyright @Instagram
5/5

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.