Angelina Pitt
Fot. East News
GORĄCY NEWS

Rozstanie stulecia! Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód. Dlaczego?

VIVA! 20 września 2016 17:35
Angelina Pitt
Fot. East News

Ta wiadomość zszokowała wszystkich! Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy po zaledwie dwóch latach małżeństwa. Jak poinformował adwokat aktorki, powodem rozstania mają być różnice nie do pogodzenia.

 

- Decyzja została podjęta ze względu na zdrowie rodziny, Jolie nie będzie komentować, oraz prosi o uszanowanie prywatności w tym czasie - czytamy w komunikacie agencji Reutera.

Jolie i Pitt byli ze sobą od 2005 roku. Poznali się i zakochali w sobie na planie filmu „Mr. & Mrs. Smith”.   Aktor był wtedy mężem Jennifer Aniston, a romans z Angeliną spowodował w mediach burzę. Przez długie lata uchodzili za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Sprawa rozwodowa może potrwać długo, ze względu na kwestię opieki nad szóstką dzieci aktorów. Według serwisu TMZ Jolie będzie walczyć o pełną opiekę nad potomkami. Portal donosi, że gwiazda podobno nie popiera metod wychowawczych, jakie stosuje jej mąż.

 

Angelina Jolie i Brad Pitt, Viva! wrzesień 2014
Fot. David James /GETTY IMAGES/ HELLO! MAGAZINE/ GALLO IMAGES POLAND

Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już kilka lat temu. Gdy Jolie i Pitt się pobrali, wszyscy mieliśmy nadzieję, że udało im się dojść do porozumienia.

 

Polecamy też: Nie tylko Rozenek i Majdan. Zobacz jakie gwiazdy VIVA! przyłapała w łóżku! ZDJĘCIA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…