Angelina Pitt
Fot. East News
GORĄCY NEWS

Rozstanie stulecia! Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód. Dlaczego?

VIVA! 20 września 2016 17:35
Angelina Pitt
Fot. East News

Ta wiadomość zszokowała wszystkich! Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy po zaledwie dwóch latach małżeństwa. Jak poinformował adwokat aktorki, powodem rozstania mają być różnice nie do pogodzenia.

 

- Decyzja została podjęta ze względu na zdrowie rodziny, Jolie nie będzie komentować, oraz prosi o uszanowanie prywatności w tym czasie - czytamy w komunikacie agencji Reutera.

Jolie i Pitt byli ze sobą od 2005 roku. Poznali się i zakochali w sobie na planie filmu „Mr. & Mrs. Smith”.   Aktor był wtedy mężem Jennifer Aniston, a romans z Angeliną spowodował w mediach burzę. Przez długie lata uchodzili za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Sprawa rozwodowa może potrwać długo, ze względu na kwestię opieki nad szóstką dzieci aktorów. Według serwisu TMZ Jolie będzie walczyć o pełną opiekę nad potomkami. Portal donosi, że gwiazda podobno nie popiera metod wychowawczych, jakie stosuje jej mąż.

 

Angelina Jolie i Brad Pitt, Viva! wrzesień 2014
Fot. David James /GETTY IMAGES/ HELLO! MAGAZINE/ GALLO IMAGES POLAND

Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już kilka lat temu. Gdy Jolie i Pitt się pobrali, wszyscy mieliśmy nadzieję, że udało im się dojść do porozumienia.

 

Polecamy też: Nie tylko Rozenek i Majdan. Zobacz jakie gwiazdy VIVA! przyłapała w łóżku! ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.