Johnny Depp, Amber Heard
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

„Kobiety nie powinny bać się mówić o przemocy domowej”. Amber Heard zabrała głos po raz pierwszy od rozwodu z Deppem

Konrad Szczęsny 28 listopada 2016 13:15
Johnny Depp, Amber Heard
Fot. Getty Images

3,5 miesiąca po rozwodzie Amber Heard opowiedziała o kulisach rozstania z Johnnym Deppem. Odniosła się m.in. do oskarżeń o fizyczne i psychiczne znęcanie się, które kierowała pod adresem aktora, do problemu przemocy wobec kobiet oraz zdradziła, kto wspierał ją w trudnych chwilach.

 

Polecamy też: Jest ugoda! Johnny Depp uzgodnił z Amber Heard warunki rozwodu. Będzie go to kosztowało…

 

Amber Heard o przemocy ze strony Johnny'ego Deppa

3,5 miesiąca po rozwodzie z Johnnym Deppem Amber Heard opowiedziała o tym, co ją spotkało. Czy faktycznie padła ofiarą znanego aktora? W wywiadzie udzielonym grupie GirlGaze Project przedstawiła swoją wersję wydarzeń.

 

„Jak to się mogło przytrafić mnie? Jestem mądra, jestem silna, nie jestem ofiarą. Dużo w tym wstydu, pojawia się łatka ofiary. To przytrafia się wielu kobietom. Gdy dzieje się w twoim domu, za zamkniętymi drzwiami, z człowiekiem, którego kochasz, to wszystko nie jest takie oczywiste” - podkreśliła 30-latka.

 

Amber Heard potwierdziła również, że w trudnych chwilach wspierali ją przyjaciele, bez których zapewne nie poradziłaby sobie z całą sytuacją.

 

Amber Heard o przemocy wobec kobiet

Amerykańska aktorka i modelka zabrała również głos w sprawie przemocy wobec kobiet. Według niej w wielu kwestiach system pomocy powinien zostać usprawniony. Chodzi głównie o to, aby nie zwiększać traumy związanej z dramatycznymi doświadczeniami i ułatwić ofiarom możliwość mówienia o tym, co je spotkało.

 

Jako osoba publiczna mogę uświadamiać inne kobiety, że tak nie musi się dziać. Nie jesteście same, możecie coś zmienić. Jedynym sposobem, by kobiety nie bały się głośno mówić o przemocy jest zmiana systemu, która zamiast je uciszać, powinna pozwalać im mówić”.

 

Małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard

Przypomnijmy, że Amber Heard została żoną Johnny'ego Deppa w lutym 2015 roku. Rozwiedli się z kolei w sierpniu tego roku w atmosferze skandalu. Młoda modelka i aktorka oskarżyła męża o przemoc domową. Mimo przewidywań, że sprawa będzie ciągnęła się latami, parze udało się wypracować warunki ugody. Johnny Depp  wypłacił jej 7 milionów dolarów.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.