Johnny Depp, Amber Heard
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

„Kobiety nie powinny bać się mówić o przemocy domowej”. Amber Heard zabrała głos po raz pierwszy od rozwodu z Deppem

Konrad Szczęsny 28 listopada 2016 13:15
Johnny Depp, Amber Heard
Fot. Getty Images

3,5 miesiąca po rozwodzie Amber Heard opowiedziała o kulisach rozstania z Johnnym Deppem. Odniosła się m.in. do oskarżeń o fizyczne i psychiczne znęcanie się, które kierowała pod adresem aktora, do problemu przemocy wobec kobiet oraz zdradziła, kto wspierał ją w trudnych chwilach.

 

Polecamy też: Jest ugoda! Johnny Depp uzgodnił z Amber Heard warunki rozwodu. Będzie go to kosztowało…

 

Amber Heard o przemocy ze strony Johnny'ego Deppa

3,5 miesiąca po rozwodzie z Johnnym Deppem Amber Heard opowiedziała o tym, co ją spotkało. Czy faktycznie padła ofiarą znanego aktora? W wywiadzie udzielonym grupie GirlGaze Project przedstawiła swoją wersję wydarzeń.

 

„Jak to się mogło przytrafić mnie? Jestem mądra, jestem silna, nie jestem ofiarą. Dużo w tym wstydu, pojawia się łatka ofiary. To przytrafia się wielu kobietom. Gdy dzieje się w twoim domu, za zamkniętymi drzwiami, z człowiekiem, którego kochasz, to wszystko nie jest takie oczywiste” - podkreśliła 30-latka.

 

Amber Heard potwierdziła również, że w trudnych chwilach wspierali ją przyjaciele, bez których zapewne nie poradziłaby sobie z całą sytuacją.

 

Amber Heard o przemocy wobec kobiet

Amerykańska aktorka i modelka zabrała również głos w sprawie przemocy wobec kobiet. Według niej w wielu kwestiach system pomocy powinien zostać usprawniony. Chodzi głównie o to, aby nie zwiększać traumy związanej z dramatycznymi doświadczeniami i ułatwić ofiarom możliwość mówienia o tym, co je spotkało.

 

Jako osoba publiczna mogę uświadamiać inne kobiety, że tak nie musi się dziać. Nie jesteście same, możecie coś zmienić. Jedynym sposobem, by kobiety nie bały się głośno mówić o przemocy jest zmiana systemu, która zamiast je uciszać, powinna pozwalać im mówić”.

 

Małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard

Przypomnijmy, że Amber Heard została żoną Johnny'ego Deppa w lutym 2015 roku. Rozwiedli się z kolei w sierpniu tego roku w atmosferze skandalu. Młoda modelka i aktorka oskarżyła męża o przemoc domową. Mimo przewidywań, że sprawa będzie ciągnęła się latami, parze udało się wypracować warunki ugody. Johnny Depp  wypłacił jej 7 milionów dolarów.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!