Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska-Pela idzie na policję. Internauta życzył jej córce śmierci

Młoda mama poprosiła fanów o pomoc w jednej kwestii...

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2019 10:47
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Rola mamy to wiele przyjemnych chwil spędzonych z maluszkiem. To ogrom obowiązków, ogromna odpowiedzialność i troska, którą należy darzyć dziecko 24 godziny na dobę. W przypadku popularnych mam, takich jak Agnieszka Kaczorowska-Pela, wyzwań jest jeszcze więcej. Okazuje się, że aktorka musi bronić córkę przed internautą, który życzy jej śmierci…

Apel Agnieszki Kaczorowskiej. Tancerka idzie na policję

Gwiazda seriali i tanecznego parkietu pośród wielu radosnych zdjęć z córeczką, podzieliła się także w sieci szokującymi screenami komentarzy. Okazuje się, że jedna osoba publikowała na Instagramie pogróżki i życzenia śmierci kierowane do kilkutygodniowego dziecka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Tylko dlatego, że młoda mama nie podzieliła się jeszcze informacją o imieniu noworodka. „Szkoda, że ci nie zdechł bachor przy porodzie”, „Twój bachor będzie martwy, jak nie zdradzisz imienia”, brzmiały okropne komentarze wypisywane w sieci.

Gwiazda podeszła o tematu bardzo poważnie. Zgłosiła sprawę odpowiednim organom, ale poprosiła też swoich obserwatorów o wsparcie. „Bardzo was proszę o zgłaszanie profilu. To ostatnio nagminne i jesteśmy przekonani, że to jedna i ta sama osoba zakładająca różne profile, dlatego idziemy na policję”, napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela w sieci.

Aż trudno nam uwierzyć, że w drugim człowieku może być tyle nienawiści. Gwiazda i jej mąż obrali najbardziej słuszną drogę, jaką mogli wybrać. Nie warto bagatelizować takich komentarzy – zgadzacie się?

Komentarz z profilu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli
Fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, podróż poślubna
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.