Marcin Meller
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Program Marcina Mellera stoi pod wielkim znakiem zapytania. Z goryczą mówi o powrocie 

„Mam coraz mniej ochoty, aby wrócić", mówi

Karol Sowa 4 września 2023 09:56
Marcin Meller
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Marcin Meller od wielu lat zachwyca na ekranach telewizorów. Przypomnijmy, że dziennikarz związany jest ze stacją TVN. Na swoim koncie ma udział w takich programach jak: Agent, Dzień dobry TVN czy Drugie śniadanie mistrzów, z którego zrezygnował w listopadzie. Wyjaśnił wówczas, że poświęcenie weekendów było dla niego bardzo męczące. Nie mógł tego kontynuować. Później przeniósł się do internetu, ale jego przygoda nie trwała długo. Dlaczego?

Program Marcina Mellera może nie wrócić

Wydawało się, że Marcin Meller znalazł złoty środek. W styczniu 2023 roku postanowił przenieść się do internetu. Założył wówczas autorski program - „Drugie śniadanie Mellera". I choć zapowiadało się doskonale, w czerwcu tego roku dziennikarz zawiesił jego emisję. Co więcej, nie jest pewne, czy program jeszcze wróci. Dlaczego? Okazuje się, że dzięki pieniądzom ze zbiórki internetowej mógł tworzyć kolejne odcinki. Niestety, to nie wystarcza i między innymi z tego powodu prezenter zawiesił projekt. „Powód jest prosty: finanse. Pierwsze trzy programy zrealizowałem tak, jakbym robił, gdybym miał odpowiednie środki (ekipa, sprzęt) i wydałem z górką wszystko, co zebrałem jak dotąd na zrzutce. Teraz zrobię tak, jak mnie na to stać. Jeśli wzrosną wpłaty na Zrzutce albo znajdzie się reklamodawca, poszerzę pole walki", mówił w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

CZYTAJ TEŻZanim Krzysztof Ibisz został prezenterem, próbował swoich sił w Sejmie. Tak wspomina swoją przygodę z polityką

Marcin Meller
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Marcin Meller o powrocie programu

Okazuje się również, że poziom debaty publicznej zniechęca Marcina Mellera do dalszej pracy nad programem. „Drugie śniadanie Mellera" na pewno nie wróci do czasu skończenia kolejnej książki, którą właśnie piszę, a z doświadczenia wiem, że trwa to długo, więc najpewniej do końca roku nie będzie nowych odcinków. Co później? Szczerze mówiąc, patrząc na to, co się dookoła dzieje, na poziom debaty publicznej i atmosferę, mam coraz mniej ochoty, aby wrócić. Rozglądam się w tym wszystkim i na dzisiaj po prostu nie wiem, czy jest sens wracać", skwitował.

Mamy nadzieję, że ulubiony program widzów niebawem powróci. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Martyna Wojciechowska nie pokazuje już córki publicznie. Powód może zaskoczyć

Marcin Meller
Fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Marcin Meller
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.