Magdalena Mazur, Daleko od noszy
Fot. Zawada/AKPA
O tym się mówi!

Popularność przyniósł jej serial "Daleko od noszy", nagle zniknęła. Tak wygląda dziś życie Magdaleny Mazur

Była obiektem westchnień wielu mężczyzn

Aleksandra Frankowska 27 maja 2024 12:51
Magdalena Mazur, Daleko od noszy
Fot. Zawada/AKPA

Przed laty była obiektem westchnień wielu Polaków. Zadebiutowała w serialu "Daleko od noszy", a rola siostry Magdy przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. 26 maja 2024 roku skończyła 48 lat. Już dawno nie było o niej głośno. Co robi teraz Magdalena Mazur i jak wygląda jej życie? Czy wraca jeszcze wspomnieniami do roli w serialu?

Kim jest Magdalena Mazur?

Magdalena Mazur pochodzi z Katowic, gdzie zaczynała swoją przygodę z telewizją w latach 90. Pracowała jako modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka. Nie da się ukryć, że uroda była jej dodatkowym atutem w pracy w branży. Dzięki roli w serialu "Daleko od noszy" dała się poznać, jako świetna aktorka komediowa. Wśród widzów wywoływała uśmiech i ogromną sympatię. Jej postać, siostra Magda, była jedną z najpopularniejszych bohaterek serialu. Magdalena Mazur miała w sobie zawsze ogromną charyzmę, wdzięk i urok osobisty.

Zagrała również w takich produkcjach, jak "Chłopaki nie płaczą" oraz "Pierwsza miłość", jednak serial o szpitalnych perypetiach był jej przepustką do popularności. Po zakończeniu jego emisji usunęła się w cień. Teraz rzadko można zobaczyć ją na ekranie czy branżowych wydarzeniach. Grywa sporadycznie, a najbardziej angażuje się w kabarecie "PanDemon".

ZOBACZ TEŻ: Żyje w jej cieniu, nazywany jest milionerem. Mało kto wiem, czym na co dzień zajmuje się partner Marceliny Zawadzkiej

Magdalena Mazur, Bogusław Kaczmarczyk, Daleko od noszy
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Co robi teraz Magdalena Mazur?

Po zakończeniu emisji serialu "Daleko od noszy", o Magdalenie Mazur było coraz ciszej. Obecnie rzadko pokazuje się w telewizji czy na wydarzeniach związanych z show-biznesem. Chętnie udziela się za to w kabarecie "PanDemon", do którego dołączyła w 2021 roku. Co ciekawe, towarzyszą jej tam również inni aktorzy z serialu "Daleko od noszy", między innymi Hanna Śleszyńska, Krzysztof Tyniec, czy Paweł Wawrzecki. Ich poczucie humoru to idealna mieszanka do rozbawiania publiczności, która kochała obsadę znanego serialu.

ZOBACZ TEŻ: We wzruszający sposób wspomniała o mamie. Oliwia Bieniuk opublikowała nieznane zdjęcie z Anną Przybylską

Magdalena Mazur jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Chętnie dzieli się kadrami ze swojej codzienności. Aktorka bardzo dużo podróżuje, zachwycając fanów cudownymi zdjęciami z Borneo, Hiszpanii, Malediwów, czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Widać, że jest bardzo szczęśliwa. Nie zmieniła się również jej zjawiskowa uroda. Wciąż pod postami widzimy ogrom komplementów od fanów, którzy oczarowani są jej wdziękiem.  

TAGI #Telewizja

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.